صنعت کار » برگزاری دوره آموزشی استخراج رمز ارزها در مهاباد

برگزاری دوره آموزشی استخراج رمز ارزها در مهاباد

دوره آموزشی استخراج رمز ارزهای دیجیتالی برای روسای ادارات شهرستان های تابعه جنوب استان اذربایجان غربی و کارشناسان در مهاباد برگزار شد.

به گزارش صنعت کار، محمد جهین در خصوص این دوره اظهار کرد: در راستای ارتقای سطح کیفی مهارتهای شغلی و دانش افزایی کارکنان سازمان در رابطه با مقوله جدید الورود استخراج رمز ارزهای دیجیتالی به عرصه اقتصاد جهانی و به تبع آن نظام اقتصادی کشور با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط واحد آموزش و با همکاری اداره آموزش سازمان دوره آموزشی تحت عنوان استخراج رمز ارزهای دیجیتالی برای روسای ادارات جنوب استان و کارشناسان مرتبط برگزار شد.

رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان مهاباد مهمترین نیاز امروز حوزه کاری دانش افزایی وارتقاء سطح معلومات کارشناسان مربوطه دانست و گفت: واحد آموزش سازمان درصدد است برای ارتقاء دانش روسا، مسئولان و کارشناسان دوره های مختلف آموزشی را برگزارنماید.

جهین افزود: این دوره آموزشی با تدریس یکی از کارشناس اداره طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن وتجارت استان در زمینه استخراج رمز ارزهای دیجیتالی برگزارشد و در پایان دوره برای شرکت کنندگان و قبول شدگان در آزمون پایانی گواهینامه آموزشی مرتبط صادر خواهد شد .

شایان ذکر است با توجه به اهمیت رمز ارزهای دیجیتالی در دنیا و سوق فضای کسب و کار در فضای مجازی به سمت آن، وزارت صنعت، معدن و تجارت برای قانونمند کردن این فعالیت ها با تدوین دستورالعمل صدور جواز تاسیس و بهره برداری برای استخراج رمز ارز زمینه نهادینه و قانونمند شدن این فعالیت را فراهم کرده است و اولین مجوز در سطح کشور در دی ماه سال جاری توسط سازمان صنعت، معدن وتجارت آذربایجان غربی صادر شده است.

منبع: شاتا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

بهروز سجودیahtخودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات