صنعت کار » فروش بلیت گروهی رجا آغاز شد

فروش بلیت گروهی رجا آغاز شد

به منظور دسترسي مطلوب هم‌وطنان بويژه سازمان‌ها، نهادها، دانشگاه‌ها، هيأت‌هاي مذهبي و ... به بلیت گروهی قطار، درگاه اینترنتی ثبت و پذیرش درخواست‌های سفر گروهی در صفحه اصلی سایت رجا راه اندازی شد.

به گزارش صنعت کار، روابط عمومی و امور بين الملل شركت حمل و نقل ريلی رجا اعلام کرد:علاقه‌مندان براي بهره‌مندي از مزاياي اين طرح و دريافت بليت گروهي قطارهاي اين شركت مي‌توانند با مراجعه به سایت رجا به نشانی www.raja.ir ، درخواست خود را ثبت و نسبت به تهیه بلیت‌های گروهی اقدام کنند.

شركت رجا هم‌چنین از مردم درخواست كرد با استفاده از تخفيفات ارائه شده در قطارهاي گوناگون اين شركت، از خدمات رجا در سفرهاي ريلي بهره‌مند شوند.

بر اساس برنامه‌ريزي صورت گرفته و به منظور دسترسي هموطنان به همه قطارهاي رجا، ارائه تخفيف در بليت برخي از قطارهاي اين شركت كه از ۱۶ فروردین ماه سال جاري آغاز شده بود، تا پايان خردادماه ادامه دارد.

تخفيفات ارائه شده از سوي شركت رجا در مسيرهاي رفت و برگشت براي تاريخ‌هاي مختلف ايام مذكور، تا ۳۰ درصد است.

عرضه‌ی بلیت قطارهای رجا از طریق كليه كانال‌هاي فروش مانند آژانس‌هاي فروش، وبسايت شركت رجا و سامانه ۱۵۳۹ صورت ميپذيرد.

شرکت رجا به منظور آگاهی هم‌وطنان گرامی از آخرین تخفیفات اعمال شده برای سفر با قطارهاي این شرکت، سامانه اطلاع رسانی “سفر ارزان” را بر روی شبکه تلگرامی به نشانی @safararzan1539 ایجاد کرده تا متقاضیان سفر با قطارهای رجا بتوانند از این تسهیلات برخوردار شده و از قطارهای گوناگون برای سفر استفاده کنند.

هم‌وطنان برای آگاهی از برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت، نشانی مراکز مجاز فروش و … می توانند به صورت شبانه روزی از اقصی نقاط کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق تلفن ١٥٣٩ تماس بگیرند.

منبع: روابط عمومی رجا
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات