صنعت کار » هزینه یک شب اقامت در اصفهان چقدر است؟

هزینه یک شب اقامت در اصفهان چقدر است؟

هزینه اقامت در هتل‌های شهر اصفهان از مبلغ ۵۵۰ هزار تومان آغاز می‌شود و تا شبی ۱۸۰ هزار تومان ادامه دارد.

به گزارش صنعت کار، به دنبال سلسله گزارش‌های بررسی قیمت هتل‌ها در شهر‌های مختلف در این گزارش نگاهی به شهر اصفهان و قیمت هتل‌های این منطقه می‌اندازیم.

اصفهان سومین شهر بزرگ و دومین شهر از نظر گردشگری ایران است.

این شهر با آثار تاریخی زیادی که دارد مقصد گردشگری بسیاری از افراد اعم از داخلی و خارجی است که به این شهر سفر می‌کنند.

میدان نقش جهان، خیابان چهارباغ عباسی، چهارباغ خواجو، مسجد جامع اصفهان، کاخ عالی قاپو، چهل ستون، سی و سه پل و کلیسای جامع وانک از جمله مکان‌های تاریخی این شهر هستند که در کنار باغ پرندگان و آکواریوم آن که گردشگران زیادی را مجذوب خود کرده است.

قیمت اتاق یک تخته در هتل پنج ستاره این شهر ۵۵۰ هزار تومان، اتاق دو تخته تویین ۵۵۵ هزار تومان، سوییت کوچک دو تخته ۶۴۵ هزار تومان و سوئیت یک خوابه دوتخته یک میلیون و ۲۰۳ هزار تومان قیمت دارد.
قیمت اتاق در هتل چهار ستاره در شهر اصفهان اتاق دو تخته تویین ۳۱۹ هزار تومان، سوئیت یک خوابه دو تخته رویال ۵۱۱ هزار تومان، سوییت آپارتمان دوخوابه دو تخته ۵۴۴ هزار تومان قیمت دارد.

قیمت سوئیت دو خوابه چهار تخته در هتل سه ستاره این شهر یک میلیون تومان، اتاق یک تخته ۱۸۳ هزار تومان و دو تخته دابل ۳۱۰ هزار تومان قیمت دارد.

قیمت اتاق چهار تخته در هتل یک ستاره این شهر ۳۴۵ هزار تومان، اتاق سه تخته ۲۳۷ هزار تومان و دو تخته تویین ۱۸۰ هزار تومان قیمت دارد.

البته به جز هتل‌های ستاره دار در این شهر مراکز اقامتی دیگری نیز جهت اقامت موجود است از جمله مهمانسرا‌ها یا خانه‌های سنتی که هر کدام به فراخور امکاناتی که دارند با قیمت‌های متفاوتی اجاره داده می‌شوند.

منبع: ایسنا
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات