صنعت کار » تضمین منافع صنعت بیمه، تضمین منافع تک تک نمایندگان است

مدیر عامل بیمه آسیا:

تضمین منافع صنعت بیمه، تضمین منافع تک تک نمایندگان است

ایجاد کانون انجمن استانی در تمام شرکت های بیمه و هیأت عالی کانون کشوری در راستای بهینه سازی منافع صنعت بیمه کشور ، کاری اقتصادی است.

به گزارش صنعت کار، کاردگر، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در مجمع عمومی عادی سالبانه کانون انجمن های صنفی نمایندگان بیمه آسیا، ضمن تقدیر از تلاش و همکاری کارکنان و شبکه فروش در راستای روند رو به رشد شرکت بیمه آسیا در سال ۱۳۹۶ و نیمه بهار ۱۳۹۷، عملکرد بیمه آسیا را در صنعت بیمه مثبت ارزیابی کرد.
مدیر عامل بیمه آسیا تشکیل نهادی به نام کانون را در راستای بهبود کسب و کار امری ضروری دانست و بر تعیین چارچوب، حدود و ثغور و بسترسازی این نهاد تأکیدکرد.
نایب رییس هیأت مدیره بیمه آسیا وظیفه نهادکانون نمایندگان را دفاع از منافع شرکت و صنعت بیمه عنوان کرد و افزود: تضمین منافع صنعت بیمه، تضمین منافع تک تک نمایندگان است.
کاردگر ایجاد کانون انجمن استانی در تمام شرکت های بیمه و هیأت عالی کانون کشوری در راستای بهینه سازی منافع صنعت بیمه کشور را کاری اقتصادی توصیف کرد که در بنگاه اقتصادی انجام می شود و تمام ذینفعان به منافعشان دست می یابند.
نگاه به کل صنعت بیمه در دراز مدت، تأکید بر محاسبه، اعتبار سنجی از مشتری و تنظیم حدود و ثغور توسط نمایندگان از دیگر سخنان مدیرعامل بیمه آسیا در مجمع عمومی عادی سالیانه کانون انجمن های صنفی نمایندگان بیمه آسیا بود.

 

منبع: روابط عمومی بیمه آسیا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات