صنعت کار » تشکیل کارگروه رسیدگی به قیمت خودرو در مجلس/ هفته آینده وزیر صنعت به مجلس می‌رود

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به خودروکار خبرداد؛

تشکیل کارگروه رسیدگی به قیمت خودرو در مجلس/ هفته آینده وزیر صنعت به مجلس می‌رود

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از تشکیل کارگروهی جهت بررسی قیمت خودرو و سایر عوامل موثر بر بازار خودرو خبر داد و گفت: هفته آینده جلسه ای برای رسیدگی به موضوعات خودرویی با حضور وزیر صنعت برگزار می شود.

به گزارش صنعت کار، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خودروکار، با اشاره به پیگیری های مجلس حول افزایش قیمت ها و تاثیر تحریم ها بر این بازار اظهار کرد: در همین رابطه کارگروهی جهت بررسی قیمت خودرو سایر عوامل موثر بر بازار خودرو تشکیل شده است.

او ادامه داد: سه شنبه هفته آینده گزارش نهایی پیگیری های این کارگروه  با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت بررسی شود.
باستانی افزود: مباحث مرتبط با تحریم و تاثیر آن بر قیمت خودرو و سایر موارد اثرگذار بر قیمت خودرو، همچنین چگونگی کنترل قیمت  و بازار خودرو در جلسه هفته آینده بررسی می شود.
به گزارش خودروکار، روز گذشته اعلام شد که موضوعاتی از قبیل احتکار، گرانی و تاثیر تصمیم های بین المللی بر صنعت خودرو روی میز مجلس است. این درحالی است که حدود یک ماه گذشته نیز مجلس از ورود به قیمت گذاری و کنترل بازار خودرو خبرداده بود و به نظر می رسد هفته آینده بسیاری از پرسش ها حول بازار خودرو با حضور بهارستانی ها و سکاندار صنعت کشور، مطرح و رسیدگی شود.
منبع: خودروکار
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات