صنعت کار » اعلام قيمت خودرو هاي پرفروش داخلي

اعلام قيمت خودرو هاي پرفروش داخلي

رئيس اتحاديه فروشندگان خودرو قيمت پيش فروش برخي از خودروهاي مدل 97 را اعلام کرد.

به گزارش صنعت کار، سعيد موتمني با اشاره به ثبات نسبي قيمت خودرو در بازار افزود: در گروه خودروهاي پژو، پژو ۴۰۵ مدل ۹۷ درکارخانه ۳۲ ميليون و ۶۸۰ هزار تومان و در بازار ۳۲ ميليون و ۷۵۰هزار تومان پيش فروش شده است.

رئيس اتحاديه فروشندگان خودرو گفت: پژو ۲۰۶ تيپ وي ۸ مدل ۹۷ در کارخانه ۳۹ ميليون و ۸۵۸ هزار تومان و در بازار به قيمت ۴۰ ميليون تومان پيش فروش شده است.

موتمني افزود: امروز پرايد ۱۱۱ در کارخانه ۲۱ ميليون و ۲۴۳ هزار تومان و در بازارخرده فروشي ۲۳ ميليون و ۷۰۰ هزار تومان و پرايد ۱۳۱ در کارخانه ۲۱ ميليون و ۲۸۰ و در بازار ۲۱ ميليون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه شده است.

وي قيمت تندر پلاس اتوماتيک را در کارخانه ۴۹ ميليون و ۱۰۰ هزارتومان و در بازار ۵۱ ميليون و۷۰۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: تندر پلاس دستي نيز در کارخانه ۴۰ ميليون و ۸۳۴ هزار تومان و در بازار ۴۴ ميليون تومان به فروش خواهد رسيد.

موتمني گفت: رنو ساندرو دستي امروز در کارخانه ۴۳ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان و ۴۷ ميليون و ۵۰۰ هزارتومان در بازار و رنو ساندرو استپ وي دستي در کارخانه ۴۹ ميليون و ۲۰۰ هزار تومان و دربازار ۵۳ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش رسيده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات