صنعت کار » اقتدار ایران در نمایشگاه بین المللی صنعت گاز به نمایش در می آید

با شاخص متمایز در بین کشورهای منطقه ی خاورمیانه و شمال افریقا؛

اقتدار ایران در نمایشگاه بین المللی صنعت گاز به نمایش در می آید

ارائه توان ساخت داخل، تولیدات ملی و توانمندی تولیدکنندگان و تامین کنندگان داخلی در اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز به میزبانی تهران(IRGS 2018)، اقتدار جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی و انرژی دنیا را به تصویر می¬کشد.

به گزارش صنعت کار، محمد حسن گرایی، مدیر این رویداد مهم، ضمن اعلام این مطلب گفت: علاوه بر رتبه برتر در ذخایر تثبیت شده گازی در جهان، جمهوری اسلامی ایران تنها کشور منطقه¬ی خاورمیانه و شمال آفریقا، منا (MENA) است که توان صنعتی قابل توجه و قابل ارائه در صنعت گاز دارد و اولین نمایشگاه بین المللی صنعت گاز، عرصه ای برای بروز و تبلور توان ساخت داخل و تولیدات ایرانی است.
گرایی در تشریح توانمندی¬های ایران در صنعت گاز گفت: بنابر گزارش مسئولین صنعت گاز کشور، ۹۵درصد تجهیزات مورد نیاز گازرسانی، بیش از ۷۰ درصد اقلام پالایشگاهی و ۵۰ درصد مواد شیمیائی پالایشگاه های گازی، ساخت داخل است و این نقطه تمایز و شاخصه ی ایران در مقایسه با کشورهای منطقه ی منا است.
مدیر نمایشگاه صنعت گاز ایران ضمن اشاره به نام گذاری سال و شرایط جاری بین¬المللی گفت: بدون تردید اولین دوره این رویداد گازی در تهران، فرصتی است برای نمایش و حمایت از تولید ملی و توانمندی های ایران تا پیشرفت های صنعتی کشور در این حوزه، موید حرکت توقف ناپذیر ایران در توسعه صنعت گاز و نقش آفرینی بدون جایگزین در عرصه بین المللی باشد.
خاطر نشان می¬شود نمایشگاه بین¬المللی صنعت گاز ایران با مجوز مراجع ذیصلاح در ۱۲ گروه تخصصی در تاریخ ۱۰ تا ۱۳ شهریورماه ۹۷ در مرکز نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب توسط گروه تانا برگزار خواهد شد و اطلاعات تکمیلی نمایشگاه از طریق وب سایتgasshow.ir قابل دسترسی و مشاهده است.
منبع:ستاد خبری نمایشگاه صنعت گاز
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات