صنعت کار » دلیل قطع برق مناطق مختلف تهران در روز گذشته چه بود؟

دلیل قطع برق مناطق مختلف تهران در روز گذشته چه بود؟

تأسیسات برقرسانی در بخش توزیع و فوق توزیع، در ساعات پرمصرف، توان مصرف افسارگسیخته شهروندان تهرانی را ندارند و از مدار خارج شدن فیدرها زیر شدت بار شبکه، عامل قطعی های متعدد و بعضا طولانی برق در تهران بوده است.

به گزارش صنعت کار، روز گذشته مناطق مختلف کلانشهر تهران قطعی های چندساعته برق را تجربه کردند. گزارش های مردمی حکایت از قطع برق در مناطق ۱۰، ۲، ۲۲، ۵، ۶ و ۷ داشت. همچنین شهرهای اطراف مثل شهریار و اندیشه نیز قطعی های چندساعته برق را در ساعات میانی روز تجربه کردند.

پیگیری خبرنگار تسنیم حاکی از این است که تأسیسات برقرسانی در بخش توزیع و فوق توزیع، در ساعات پرمصرف، توان مصرف افسارگسیخته شهروندان تهرانی را ندارند و از مدار خارج شدن فیدرها زیر شدت بار شبکه، عامل قطعی های متعدد و بعضا طولانی برق در تهران بوده است.

برخی شهروندان تهرانی در تماس با خبرگزاری تسنیم درخواست اعلام ساعات نوبت بندی قطع را در منطقه محل زندگی خود داشتند، اما پیگیری های خبرنگار تسنیم حاکی از این است که تا امروز، هیچ قطعی برنامه ریزی شده ای در استان تهران اعمال نشده و قطع برق ناشی از عدم توانایی تجهیزات شبکه توزیع و فوق توزیع برای پوشش بار شبکه در زمان های پیک مصرف بوده است.

 

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات