صنعت کار » اخذ گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 توسط بیمه‌‌‌کوثر

اخذ گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 توسط بیمه‌‌‌کوثر

شرکت بیمه‌‌کوثر موفق به پیاده‌‌سازی سیستم مدیریت کیفیت ISO9001:2015 در تمامی حوزه‌های فعالیت شرکت و اخذ گواهینامه معتبر از شرکت IMQ ایتالیا شد.

به گزارش صنعت کار، مدیر سیستم‌ها و تطبیق مقررات معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی بیمه‌کوثر؛ این شرکت با تلاش‌های مداوم و متعهدانه مدیران و کارکنان خود به‌منظور پیاده‌سازی کامل استانداردها و بهبود فرایندها و نیز کنترل و پایش مداوم آن‌ها، موفق شد استاندارد ISO9001 ویرایش سال ۲۰۰۸ را به ویرایش ۲۰۱۵ ارتقا دهد.

 

مسعود طاهری تاکیدکرد: در ویرایش جدید این استاندارد توجه به مدیریت ریسک نقش محوری داشته است.

 

وی با بیان اینکه پذیرش سیستم مدیریت کیفیت برای شرکت یک تصمیم استراتژیک است، گفت: پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت به بهبود عملکرد کلی شرکت کمک می‌کند.

 

مدیر سیستم‌ها و تطبیق مقررات بیمه‌کوثر افزود: ارایه محصولات و خدمات مطابق با نیازهای مشتری، رعایت آیین‌نامه‌ها و ابلاغیه‌های مبادی ذی‌ربط،  تسهیل فرصت‌هایی برای افزایش رضایت مشتری، پرداختن به ریسک‌ها و فرصت‌های مرتبط با محیط و اهداف شرکت و نیز بررسی انطباق فعالیت‌های شرکت با استاندارد یادشده ازجمله مسایل ضروری برای پیاده‌سازی سیستم مدیریت کیفیت است.

 

مسعود طاهری خاطرنشان‌کرد: پیش از این، شرکت بیمه‌کوثر موفق به اخذ گواهینامه‌های بین‌المللی استاندارد  ISO10002 (راهنمایی برای رسیدگی به شکایات مشتریان)،ISO10004   (راهنمایی برای سنجش رضایت مشتریان) و ISO10015  (مدیریت کیفیت آموزش) شده بود.

 

منبع: بیمه کوثر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات