صنعت کار » فرآورش 2.6 میلیارد مترمکعب گاز در پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی

در 3 ماه نخست سال جاری صورت گرفت؛

فرآورش ۲٫۶ میلیارد مترمکعب گاز در پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی

سرپرست مدیریت پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی از فرآورش 2 میلیارد و 687 میلیون استاندارد متر مکعب گاز در 3 ماه اول سال جاری در این پالایشگاه خبر داد.

به گزارش صنعت کار، مهرداد عبدی، با اعلام این خبر گفت: با تلاش و در سایه‌ی همدلی متخصصان و کارکنان پالایشگاه اول بالغ بر ۲ میلیون و ۷۱۸ هزار و ۷۱۳ بشکه میعانات گازی در سه ماه سال جاری در سطح پالایشگاه تولید و صادر شده است.

به گفته وی، تولید روزانه متوسط پالایشگاه اول در ۳ ماهه امسال ۲۷٫۵ میلیون استاندارد متر مکعب در روز است.

سرپرست مدیریت پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی در خصوص میزان فلرینگ در این پالایشگاه اظهار کرد: میزان فلرینگ در بازه زمانی سه ماهه امسال، ۱۰٫۱۱ میلیون استاندارد متر مکعب بوده که نسبت به سال قبل (مقدار ۱۱٫۶۱ استاندارد متر مکعب ) کاهش ۱۳ درصدی داشته است.

وی با اشاره به تولید دیگر محصولات در پالایشگاه اول اظهار داشت: در ابتدای سال جاری تا کنون ۸۳۵۰ هزار تن گوگرد دانه بندی در پالایشگاه اول تولید شده و متوسط میزان تولید گوگرد مایع روزانه ۱۰۲۹۳ تن برآورد شده است.

عبدی در پایان گفت: به یاری خداوند متعال و با تلاش مدیران و کارکنان، اقدامات گسترده‌ای با هدف پایداری در تولید گاز در دستور کار قرار داده‌ایم و پالایشگاه اول مجتمع در جهت رشد و شکوفایی اقتصاد کشور حرکت خواهد کرد.
منبع:روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات