صنعت کار » مبارزه با بد مصرفی و برق غیر مجاز در شهرستان ملارد

با اعزام چندین گروه بازرسی و عملیاتی انجام گرفت؛

مبارزه با بد مصرفی و برق غیر مجاز در شهرستان ملارد

طرح ضربتی کنترل و نظارت بر اصلاح الگوی مصرف برق از سوی دستگاه های اجرایی واحدهای تجاری و همچنین جمع آوری برق های غیرمجاز با اعزام چندین گروه بازرسی و عملیاتی در سطح شهرستان ملارد برگزار شد.

به گزارش صنعت کار،مهندس لشگری مدیر منطقه برق ملارد در حاشیه اجرای این طرح در پاسخ به خبرنگاران در خصوص اهداف اجرای این طرح گفت: با توجه به محدویت تولید برق از نیروگاه های برقابی به سبب کاهش بارندگی ها در سال آبی جاری و لزوم صرفه جویی در مصرف برق، استانداری تهران با ابلاغ بخشنامه ای دستگاه های اجرایی را مکلف کرد تا در مصرف آب و برق خود صرفه جویی کنند و نظارت بر حسن اجرای این بخشنامه در حوزه برق به شرکت های توزیع نیروی برق محول شد.

وی افزود: با هدف نظارت بر اجرای بخشنامه مذکور از سوی دستگاه های دولتی، ادارات و بانک ها و همچنین برخورد با افراد سودجویی که از برق غیرمجاز استفاده می کنند، ضمن هماهنگی با مرجع قضایی و نیروی انتظامی، با اعزام چندین گروه بازرسی و عملیاتی در سطح شهرستان ملارد با افراد متخلف برخورد قانونی صورت گرفت و نسبت به جمع آوری برق های غیرمجاز اقدام شد.

مدیر منطقه برق ملارد تصریح کرد: خوشبختانه با توجه به اطلاع رسانی های انجام شده از سوی شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، در بازرسی از واحدهای تجاری جز چند مورد که از لامپهای رشته ای و پرمصرف استفاده می کردند، سایر مشترکین مصرف برقشان مطابق با استانداردهای اعلام شده بود.

مهندس لشگری تاکید کرد که در این بازرسی ها از مشترکینی که با مدیریت مصرف برق خود در شرایط بحرانی موجود، ما را در گذر از دوره اوج مصرف تابستانی یاری می کنند، تقدیر شد و ضمن تذکر شفاهی و اخطار از مشترکین سهل انگار درخواست شد که نسبت به اصلاح الگوی مصرف خود اقدام کنند.

مدیر منطقه برق ملارد با اشاره به انعقاد تفاهنامه با واحدهای صنعتی، کشاورزی و تجاری شهرستان ملارد قبل از آغاز دوره اوج مصرف تابستانی افزود: بی تردید مشترکین مذکور ضمن برخورداری از طرح های تشویقی، با مدیریت مصرف برق خود ما را یاری خواهند کرد تا با کمترین میزان خاموشیها، بحران ناشی از کمبود تولید نیروی برق را پشت سر بگذاریم.

لشگری در خاتمه تاکید کرد که گشتهای مبارزه با بد مصرفی و استفاده از برق غیر مجاز تا پایان فصل گرما ادامه خواهد یافت.

منبع:شرکت توزیع نیروی برق استان تهران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات