صنعت کار » ارایه گزارش نهایی بودجه ۹۷ به هیات‌ رییسه مجلس

هفته آینده صورت می‌گیرد:

ارایه گزارش نهایی بودجه ۹۷ به هیات‌ رییسه مجلس

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ از تقدیم گزارش نهایی بودجه ۹۷ به هیات‌ رییسه مجلس از سوی این کمیسیون خبر داد.

به گزارش صنعت کار، علی‌اصغر یوسف‌نژاد از اتمام مراحل بررسی لایحه بودجه ۹۷ تا پایان هفته جاری در این کمیسیون خبر داد و گفت: روند بررسی لایحه بودجه ۹۷ سه هفته متوالی در کمیسیون تلفیق بودجه پیگیری شد که پیش‌بینی می‌شود، با توجه به اتمام بررسی پیشنهادات، نهایتا تا پایان هفته جاری و یا تا امروز (سه‌شنبه، ۲۶ دی) در این کمیسیون پایان یابد.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷، اضافه کرد: طبق آیین‌نامه داخلی مجلس، گزارش نهایی کمیسیون تلفیق درباره لایحه بودجه سال ۹۷، بلافاصله پس از بررسی و تصویب در کمیسیون، تقدیم هیئت‌رئیسه پارلمان می‌شود. نماینده مردم ساری در مجلس اظهار داشت: بررسی لایحه بودجه ۹۷ از هفته آینده در مجلس آغاز می‌شود.

یوسف‌نژاد در ادامه گفتگو با خانه ملت تأکید کرد: اعضای کمیسیون تلفیق در بررسی بخش‌های هزینه‌ای و درآمدی این لایحه تلاش کرده‌اند تا کمترین آسیب به اقشار کم‌درآمد جامعه در سال آینده وارد شود و از طرفی دولت نیز منابع خوبی برای درآمدهایش داشته باشد تا بتواند نسبت به توسعه طرح‌های عمرانی اقدام کند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم بودجه‌ای از سوی مجلس به تصویب اکثریت نمایندگان برسد که بتواند رفاه و آسایش بیشتری را برای مردم در سال آینده از نظر معیشتی و اقتصادی ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات