صنعت کار » اولويت “رجا”نوسازي و بازسازي واگن‌هاست

مديرعامل"رجا":

اولويت “رجا”نوسازي و بازسازي واگن‌هاست

شرکت رجا علاوه بر اقدامات قبلي و جديد براي بازسازي و تعميرات اساسي واگن‌هاي مسافري تحت اختيار، به دنبال افزايش کيفيت خدمات و کميت جابه‌جايي مسافران ريلي است.

به گزارش “صنعت کار”مديرعامل شرکت حمل و نقل ريلي رجا در جلسه مديران اين شرکت با اعلام اين خبر افزود: واگن‌هاي با عمر ۳۰ تا ۳۹ سال رجا علاوه بر اين که تاکنون يک بار بازسازي و تعميرات اساسي شده‌اند، ولي طي يک برنامه و فرآيند مدون مجددمورد بازسازي قرار خواهند گرفت.

محمد رجبي در خصوص نوسازي ناوگان رجا با تحويل گيري ۳۹ دستگاه واگن توليدات داخلي در سال ۹۶ گفت: تا ماه آينده تعداد ۱۱ دستگاه واگن مسافري ديگر ساخت شرکت واگن پارس تحويل رجا خواهد شد، و با تحويل‌گيري تعدادي ديگر از شرکت پلور سبز، تلاش داريم در سال ۹۷ تعداد واگن‌هاي جديد را به ناوگان رجا به ۲۳ دستگاه برسانيم.

وي با اشاره به افزايش بهره‌وري واگن‌هاي در سير شرکت رجا اظهار داشت: اميدواريم با افزايش گردش سير حدود  ۸۰ واگن‌ همچنين ورود واگن‌هاي جديد در سال آينده، علاوه بر جابه‌جايي بيشتر مسافران در مسيرهاي مختلف به ويژه محورهاي آذربايجان و يزد، بتوانيم در مسيرهاي جديد مانند: اروميه، همدان و رشت نيز به هموطنان خدمت‌رساني کنيم.

مديرعامل رجا با تأکيد بر اينکه با اقدامات فوق، حدود ۵/۲ ميليون نفر به ظرفيت جابه‌جايي مسافران رجا اضافه خواهد شد تأکيد کرد: با برطرف شدن مسايل و مشکلات مربوط به خط و سيستم علائم و ارتباطات به ويژه دو خطه و ۴ خطه کردن مسيرهاي منتهي به تهران، به ظرفيت‌هاي موجود جابه‌جايي مسافر در بخش ريلي کشور بيش از ۳۰ درصد اضافه خواهد شد.

منبع:شرکت حمل ونقل ریلی رجا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات