صنعت کار » درآمد و هزینه‌ها در مخابرات سر به سر است

دبیر سندیکای صنعت مخابرات مطرح کرد

درآمد و هزینه‌ها در مخابرات سر به سر است

دبیر سندیکای صنعت مخابرات گفت:حذف آبونمان از قبوض مخابرات با توجه به سر به سر شدن درآمدها و هزینه ها، از توسعه‌های آیتی و خدمات دهی به سایر اپراتورها جلوگیری می‌کند.
به گزارش “صنعت کار”فرامرز رستگار ، در خصوص تاثیر حذف آبونمان از قبوض شرکت مخابرات گفت: نامه‌ای در این زمینه در اوایل هفته برای آقای آذری جهرمی ارسال شد و در آن درخواست شده که نه تنها این مسئله حذف نشود، بلکه به شرکت مخابرات کمک و یک اصلاح تعرفه صورت گیرد تا شرکت مخابرات بتواند از پس توسعه‌های آیتی خود بر آید.
وی افزود: شرکت مخابرات ایران علاوه بر خدمات دهی به افراد در قالب تلفن ثابت، اینترنت و مواردی از این دست، فراهم کننده زیر ساخت مورد نیاز شرکت‌های اینترنتی و ارتباطی تمام اپراتور‌های ایران است که در صورت توجه نشدن به ساختار و نیاز‌های این شرکت، افت خدمات دهی را در سایر رقبا آن نیز مشاهده خواهیم کرد.
دبیر سندیکای صنعت مخابرات تصریح کرد: درآمدزایی این شرکت تنها در حد هزینه‌های جاری آن است و برای توسعه بسیار جزئی حرکت می‌کند، این در شرایطی است که سیستم‌های مخابراتی جدا از توسعه‌هایی که دارد نیازمند نوسازی و جایگزینی سیستم‌های فرسوده را در دستور کار خود قرار دهد.
رستگار عنوان کرد: در شرایطی که خواستار اصلاح تعرفه‌های شرکت مخابرات بودیم، شاهد رای دیوان عدالت اداری برای ابطال آبونمان صادر می‌شود، با ابطال این رای باید جریمه‌های پیشین نیز بازگردانده شود.
وی خاطر نشان کرد: شرکت مخابرات که این گونه مشکل توسعه برای سرمایه گذاری دارد باید بابت ۴ یا ۵ سال گذشته خود پولی را پس دهد و از این پس نیز این در آمد را نداشته باشد، این مسئله در روند کاری آن تاثیر گذار است.
دبیر سندیکای صنعت مخابرات اظهار کرد: سهم آبونمان عدد بالایی نیست، اما به دلیل آنکه میزان درآمد‌های شرکت مخابرات با میزان هزینه کرد آن سر به سر است، کاهش آن می‌تواند موثر باشد.
رستگار اظهار کرد: در شرایط فعلی باید برای رقم دریافتی در ۴ یا ۵ سال گذشته چاره‌ای اندیشیده شود تا منابع آن برای بازپرداخت مشخص شود.

منبع:میزان
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات