اخبارراه و ساختمانصنعت و معدنگوناگون

آغاز عملیات احداث ساختمان جدید پلاسکو از بهمن ماه امسال

به گزارش صنعت کار، محمد سعیدی کیا اضافه کرد: ساختمان جدید در 100 هزار متر مربع زیربنا در هشت طبقه روی زمین و پنج طبقه زیر زمین احداث می شود.

وی با اشاره به هماهنگی های انجام شده با قوه قضائیه و شهرداری تهران، اظهار کرد: ساختمان جدید در زمینی به وسعت 9 هزار و 400 متر مربع ساخته می شود و بنیاد مستضعفان انتظار دارد با توجه به ابعاد ملی این پروژه، انتظارات مردم و کسبه پلاسکو و همه سازمان ها و نهادها در احداث این ساختمان جدید تامین شود و امیدواریم با تلاش همه دست اندرکاران بنیاد، ساختمان جدید احداث شود.
سعیدی کیا با بیان اینکه عملیات خاکبرداری این ساختمان چهار تا پنج ماه طول می کشد، گفت: در ساختمان جدید پلاسکو برای یک هزار دستگاه خودرو پارکینگ آماده می شود و مابقی آن، به واحدهای تجاری اختصاص خواهد یافت.
وی گفت: در واگذاری واحدهای جدید به کسبه، ارزش سرقفلی روز هر واحد قبل از تخریب مورد توجه قرار خواهد گرفت و با نظر کارشناسان هر واحد واگذار شده بیش از آن ارزش داشته باشد، مابه التفاوت آن نیز دریافت خواهد شد.
رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اضافه کرد: طبق توافقی که با شهرداری به عمل آمده، همه مقدمات کار فراهم شده است که بیش از 57 هزار متر مربع آن غیرپارکینیگی و حدود 45 هزار متر مربع آن نیز برای پارکینگ در نظر گرفته شده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا