اخبارخودروویژه ها

بازدید وزیر صمت از سالن گروه خودروسازی سایپا

وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) و جمعی از معاونان و مدیران وزارت صمت، ضمن حضور در سالن گروه سایپا از دستاوردهای قطعه سازان این گروه خودروساز بازدید کردند.

به گزارش صنعت کار – عباس علی آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و بابک احمدی، رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران همزمان با افتتاح نوزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، مجموعه ها و لوازم خودرو تهران با حضور در سالن گروه خودروسازی سایپا، ضمن بازدید از غرفه قطعه سازان این گروه خودروساز، از نزدیک در جریان دستاوردها و اقدامات شرکت های قطعه ساز گروه سایپا قرار گرفتند.

در این بازدید، جواد توسلی مهر، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص روند داخلی سازی قطعات و همکاری با شرکت های دانش بنیان، گزارشی از دستاوردها و اقدامات انجام شده در این حوزه ارائه کرد.

گفتنی است این نمایشگاه از 29 خردادماه تا اول تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است و شرکت های قطعه ساز گروه سایپا در سالن 8 و 9 از ساعت 8 الی 16 ضمن عرضه محصولات خود، پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان خواهند بود.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا