اخباربانک و بیمهراه و ساختمان

سرمایه گذاران بخش مسکن از طریق بورس سرمایه گذاری کنند

شاپور محمدی افزود: صندوق زمین و ساختمان به عنوان یکی از گزینه های جذاب برای سرمایه گذاری جهت سرمایه گذاری در حوزه مسکن است.

به گزارش صنعت کار از ایرنا، وی درباره همکاری های اخیر سازمان بورس و اوراق بهادار برای فعالیت صندوق زمین و ساختمان نیز گفت: این موضوع از سوی بانک مسکن مطرح و پیگیری شد که این بانک برای راه اندازی صندوق زمین و ساختمان تمایل دارد.

سخنگوی سازمان بورس افزود: صندوق زمین و ساختمان که با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت خود را آغاز کرد، تاکنون با عملکرد مثبتی همراه بوده است.

وی ادامه داد: ما معتقد به متنوع شدن ابزارها در بازار سرمایه ایم زیرا کمک ابزارها به بخش مسکن برای رونق، به سرمایه گذاران کمک خواهد کرد تا فرصت های متفاوتی را تجربه کنند.

دبیر شورایعالی بورس گفت: سرمایه گذاران باید امکان سرمایه گذاری در بازار مسکن از طریق بازار سرمایه را داشته باشند؛ همانطور که باید بتوانند در زمینه طلا و اوراق از طریق این بازار سرمایه گذاری کنند.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار یادآور شد: صندوق زمین و ساختمان به عنوان یکی از گزینه های جذاب برای سرمایه گذاری جهت سرمایه گذاری در حوزه مسکن به شمار می رود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا