اخباربانک و بیمهراه و ساختمانگوناگون

نامه‌نگاری با وزیر اقتصاد برای حل مشکل جدید مسکن مهر

به گزارش صنعت کار به نقل از تسنیم، در جلسه برگزارشده بین مدیرعامل شرکت عمران پردیس و اعضای مجمع نمایندگان تهران با موضوع مسدود شدن حساب‌های این شرکت از سوی اداره امور مالیاتی مقرر شد علاوه بر مکاتبه با وزیر اقتصاد راهکارهایی برای برطرف کردن این مشکل ارائه شود.

همچنین در این جلسه در خصوص دریافت بودجه مورد نیاز برای تکمیل امور زیرساخت و آماده‌سازی از محل یارانه‌های مسکن مهر و اوراق خزانه اسلامی و تخصیص اعتبار و ردیف بودجه‌ای عملیات اجرایی متروی پردیس تهران تبادل نظر و قرار بر این شد تا در جلسه دیگری طی همین هفته با اعضای مجمع نمایندگان استان تهران، این مسائل نتیجه‌گیری و تصمیم‌گیری شود.

چهار روز پیش مدیرعامل عمران پردیس از مسدود شدن حساب‌های بانکی این شرکت توسط سازمان امور مالیاتی خبر داد.

سعید غفوری با تأکید بر این‌که شرکت عمران پردیس به اداره مالیات بدهی ندارد و تمام مالیات خود را پرداخت کرده است، اظهار کرد:‌ با این حال سازمان امور مالیاتی از ما درخواست پرداخت حدود 11 میلیارد تومان مالیات را کرده است.

وی با بیان این‌که سازمان امور مالیاتی می‌گوید این مالیات مربوط به پروژه‌های مسکن مهر در سال 91 است، تصریح کرد:‌ درخواست سازمان امور مالیاتی در حالی است که واحدهای مسکن مهر از پرداخت مالیات معاف هستند.

وی با اشاره به این‌که اقدام سازمان امور مالیاتی غیرقانونی است، پیش‌بینی کرد که مسدود شدن حساب‌های بانکی شرکت عمران پردیس باعث طولانی شدن زمان اتمام پروژه‌های مسکن مهر شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا