اخبارراه و ساختمانویژه ها

ایران و روسیه در زمینه مصالح ساختمانی و فن‌اوری‌های ساخت همکاری می‌کنند 

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از مذاکره با همتای روسی خود خبر داد و گفت: ایران و روسیه در زمینه مصالح ساختمانی و بهره‌مندی از فن‌آوری‌های ساخت همکاری می‌کنند.

به گزارش صنعت کار – از وزارت راه و شهرسازی، «هادی عباسی‌اصل» افزود: این دیدار و گفت‌وگوها در زمینه ساخت مسکن، مصالح و فن‌اوری‌های جدید ساخت‌وساز در دفتر معاونت مسکن و ساختمان این وزارتخانه انجام شد.

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی ادامه‌داد: مقرر شد تا مراکز تحقیقاتی دو کشور همکاری علمی داشته باشند و این همکاری‌ها در زمینه مصالح ساختمانی، فن‌اوری‌ها و همچنین حضور شرکت‌های ایرانی برای ساخت مسکن در روسیه انجام شود.

ساخت مسکن در روسیه توسط ایرانی‌ها

عباسی اصل با تشریح چگونگی مشارکت بخش خصوصی ایرانی برای ساخت مسکن در روسیه، گفت: بر اساس توافقات انجام شده بخش‌های خصوصی ایرانی در حوزه مصالح ساختمانی در روسیه، حضور فعالی خواهند داشت و در بخش ساخت و ساز نیز شرکت‌های ایرانی، منتظر دریافت پیشنهادهای کشور روسیه هستند.

وی از تداوم سلسله نشست‌ها با همتای روسی خود خبر داد و افزود: همتای روسی دعوت کرد تا نشست مشترکی را در ۶ ماه آینده برای حصول نتیجه در آن کشور برگزار کنیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا