اخبارخودروویژه ها

اردلان حسینی مدیرعامل سایپایدک شد

با حکم جواد توسلی مهر مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، دکتر اردلان حسینی مدیرعامل سایپایدک شد؛ وی عملكرد مثبتي در شركت گواه داشته است.

به گزارش صنعت کار، حسینی در سوابق کاری خود مدیرعاملی شرکت گواه، مدیریت تحقیق و توسعه و معاونت‌های مهندسی، کیفیت و برنامه‌ریزی تولید شرکت ایران خودرودیزل و همچنین عضویت در هیات مدیره شرکت چرخشگر را در کارنامه خود دارد.
شركت سايپا يدك به منظور تدارك و تامين قطعات يدكي و ارائه خدمات پس از فروش به خودرو هاي توليدي شركت سايپا و جلب رضايت مشتريان در اسفندماه سال 1370 تاسيس شد .شركت بازرگاني سايپا يدك مسؤليت خدمات پس از فروش محصولات سايپا را عهده دار مي باشد تا از اين طريق بتواند علاوه بر جلب رضايت مشتريان ارزش افزوده بيشتري را براي محصولات سايپا ايجاد نمايند.
عرضه قطعات يدكي ، افزايش كمي و كيفي خدمات ، اجراي نظام آراستگي ، عرضه قطعات يدكي با برند سايپا ، استقرار كارشناسان فني در نمايندگي ها مجاز و همچنين آموزش تعميركاران در شبكه گسترده خدمات پس از فروش در داخل و خارج از ميهن اسلامي را سرلوحه اهداف خود قرار داده است . اين شركت با تاسيس شركت امداد خودرو سايپا در سطح كشور از طريق شبكه گسترده نمايندگي هاي مجاز امنيت خاطر و آسايش را براي مشتريان فراهم كرده است .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا