صنعت کار » حکم دیوان عدالت ادارى مربوط به شرکت سرمایه گذاری بیمه خدمات درمانی است

حکم دیوان عدالت ادارى مربوط به شرکت سرمایه گذاری بیمه خدمات درمانی است

مدیرکل روابط عمومى و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت گفت: حکم دیوان عدالت ادارى درباره آیین نامه استخدامی شرکت سرمایه گذاری بیمه خدمات درمانی بوده و این آیین نامه در مدیریت جدید سازمان بیمه سلامت اصلاح شده است.

به گزارش صنعت کار، محمد هاشمى درباره مباحث مطرح شده در خصوص حکم دیوان عدالت ادارى مبنى بر دریافت وجوه غیرقانونى بر اساس آیین نامه شرکت سرمایه گذاری بیمه خدمات درمانی گفت: این موضوع مربوط به آیین نامه استخدامى شرکت سرمایه گذاری بیمه خدمات درمانی بوده و در سال ٩٥ و ٩٦ شکایتى در این رابطه در سازمان بازرسى مطرح شد و به دیوان عدالت ادارى رفت لیکن در مدیریت جدید سازمان بیمه سلامت، بخشى که مورد اعتراض سازمان بازرسى بود اصلاح و به دیوان عدالت ادارى نیز ارسال شد.

هاشمى بیان کرد: به این دلیل که موضوع در دستور کار دیوان عدالت ادارى قرار گرفته بود و معتقد بودند آثار حقوقى دارد، با وجود اصلاحى که انجام شده بود، اعلام کردند که باید بررسى شود و بعد از بررسى، همان قسمت از متن قبلى آیین نامه ابطال شد.

وى اظهار کرد: این موضوع مربوط به سازمان بیمه سلامت نیست و اگر کسى در گذشته وجوهى در اجراى آیین نامه قبلى دریافت کرده، بر اساس حکم مراجع قضایى قابل اعاده است.

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات