صنعت کار » گام دوم خط تولید شرکت سپهر پلیمر اصفهان به بهره برداری رسید

با حضور وزیر صنعت:

گام دوم خط تولید شرکت سپهر پلیمر اصفهان به بهره برداری رسید

گام دوم خط تولید فیلم های تخصصی پلی پروپیلن ( bopp) و کاغذ مصنوعی روز شنبه توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرکت سپهر پلیمر مبارکه به بهره برداری رسید.

به گزارش صنعت کار، گام نخست خط تولید فیلم تخصصی و کاغذ مصنوعی شرکت سپهر پلیمر سپاهان در شهرک صنعتی سه راهی مبارکه سال ۹۶ با سرمایه گذاری یکهزار و ۵۳۸ میلیارد ریال و ظرفیت سه هزار و ۸۰۰ تُن و اشتغالزایی برای ۱۴۶ نفر راه اندازی شد.

گام دوم این خط تولیدی روز شنبه در سفر رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان بهره برداری شد و با راه اندازی آن برای ۲۲۰ نفر اشتغالزایی می شود.
مدیرعامل شرکت سپهر پلیمر درباره این خط تولیدی گفت: برای این خط ۳۰ میلیون یورو سرمایه گداری ارزی و ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری ریالی شده است.

اکبر تاکی افزود: راه اندازی خط تولید فیلم های تخصصی پلی پروپیلن و کاغذ مصنوعی ۱۰ میلیون دلار ارز آوری برای کشور بدنبال دارد و از واردات این نوع محصول به کشور جلوگیری خواهد شد.

شرکت سپهر پلیمر تولیدکننده فیلم پلی استر، فیلم سی سی پی، فیلم پلی آمید و کاغذ مصنوعی واقع در سه راهی شهرستان مبارکه در غرب اصفهان است.

وزیر صنعت، معدن و تجارت به همراه وزیر راه و شهرسازی روز شنبه به منظور بازدید و افتتاح شماری از طرح‌های صنعتی و عمرانی به اصفهان سفر کرد.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات