صنعت کار » افتتاح طرح توسعه واحد تولیدی “آسان باز شو آرمان” در شهرک صنعتی عالی نسب افتتاح طرح توسعه واحد تولیدی “آسان باز شو آرمان” در شهرک صنعتی عالی نسب

همزمان با دهه فجرانجام می شود؛

افتتاح طرح توسعه واحد تولیدی “آسان باز شو آرمان” در شهرک صنعتی عالی نسب افتتاح طرح توسعه واحد تولیدی “آسان باز شو آرمان” در شهرک صنعتی عالی نسب

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح توسعه واحد تولیدی قوطی‌های دو تکه و سه تکه در شهرک صنعتی عالی نسب بهره‌برداری شد.

به گزارش صنعت کار، در جریان سفر مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان شرقی به بستان آباد که روز یکشنبه با همراهی فرماندار و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی این شهرستان انجام شد، طرح توسعه واحد تولیدی “آسان باز شو آرمان” در شهرک صنعتی عالی نسب افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

این واحد صنعتی دارای ۱۸ هزار مترمربع مساحت و ۸ هزار مترمربع زیربنا بوده و در زمینه تولید قوطی دو تکه و سه تکه، در شل (آسان باز شو) و چاپ و لاک با ظرفیت تولید سالانه ۹ هزار و ۶۰۰ تن مصرف ورق فعالیت می‌کند.

برای اجرای طرح توسعه این واحد تولیدی بیش از ۸۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صورت گرفته و برای ۹۰ نفر به‌طور مستقیم اشتغالزایی شده است.

شهرک صنعتی عالی نسب واقع در جاده تبریز ـ بستان آباد دارای بیش از ۶۰ واحد تولیدی فعال است که بیش از ۲ هزار و ۱۱۹ نفر در آن مشغول فعالیت هستند.

منبع: شاتا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

کرمان موتورخودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدماتعصر خدماتعصر خدماتهای بانك