صنعت و معدنویژه ها

تکلیف قیمت آش و حلیم ماه رمضان مشخص شد+ جدول

به گزارش صنعت کارپف حسین محمدی در خصوص تغییرات قیمت آش، حلیم و کباب در آستانه ماه مبارک رمضان بیان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی و به جهت رعایت حال روزه‌داران امشال قیمت آش، حلیم و کباب در ماه مبارک رمضان مطابق سال گذشته خواهد بود و تغییری نمی‌کند.

وی در ادامه افزود: با وجود افزایش قیمت کالای اساسی از جمله گوشت و مواد اولیه تهیه آش، حلیم و کباب برای تولید کنندگان تصمیم بر این شده تا از سود چشم پوشی کنند و ما هم در ثواب روزه داری مردم سهیم باشیم و قیمت این خوراکی در ماه مبارک رمضان تغییری نخواهد داشت.

رئیس اتحادیه کباب، حلیم، آش و غذا‌های سنتی بیان کرد: هر کیلو حلیم ساده ۱۲ هزار تومان، حلیم معجون با تمامی مخلفات کامل ۱۵ هزار تومان و قیمت هر پرس حلیم با تمام مخلفات ۸ هزار تومان، هر کیلو آش شله قلم‌کار با مخلفات کامل ۱۵ هزار تومان، هر پرش شله قلم‌کار ۸ هزار تومان عرضه می‌شود.

محمدی یادآور شد: هر کیلو آش رشته ساده ۱۲ هزار تومان، هر کیلو آش رشته با تمام مخلفات کامل ۱۳ هزار تومان و هر پرس آش رشته ۸ هزار تومان عرضه می‌شود.

وی در خصوص قیمت هر پرس از غذا‌های پرمصرف در ماه مبارک رمضان گفت: قیمت هر پرس آش و حلیم ساده ۷ هزار تومان و هر پرس آش و حلیم ویژه ۸ هزار تومان است.

رئیس اتحادیه کباب، حلیم، آش و غذا‌های سنتی با اشاره به افزایش میزان عرضه و تقاضا در ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به افزایش تقاضا برای آش و حلیم در ماه مبارک رمضان افراد سود جو اقدام به طبخ این غذا‌ها در مکان‌های غیر بهداشتی و عرضه آن در مراکز نامعتبر می‌کنند که با این افراد به شدت از سوی وزارت بهداشت برخورد خواهد شد.

محمدی تاکید کرد: از مردم تقاضا می‌شود تا آش و حلیم مورد نیاز خود را از مکان‎های دارای بنر اتحادیه با عنوان “عاملین فروش از اتحادیه” خریداری کنند.

رئیس اتحادیه کباب، حلیم، آش و غذا‌های سنتی گفت: قیمت کباب نیز در سال جاری گران نخواهد شد.

وی در انتها خاطر نشان کرد: مردم در صورت هرگونه شکایت از واحد‌های صنفی می‌توانند با شماره ۹-۷۷۶۳۹۶۵۸ تماس بگیرند.


منبع: میزان
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا