صنعت کار » فلز سرخ صعودی شد

به گزارش «صنعت کار»:

فلز سرخ صعودی شد

قیمت های آتی مس در روز سه شنبه پس از توافق برنامه تحریک عظیم اقتصادی در اروپا ، و خوش بینی در مورد واکسن کووید 19 افزایش یافت.

به گزارش صنعت کار،به گزارش صنعت کار، مس برای تحویل در معاملات سپتامبر در نیویورک در اوایل تجارت بعد از ظهر ، دست به قیمت ۲٫۹۷۵۰دلار در هر پوند (۶,۵۶۰ دلار در هر تن) ، که ۲ درصد نسبت به تسویه حساب دوشنبه افزایش یافته است.

قیمت های آتی مس در بالاترین حد در دو سال گذشته در جریان هستند و اکنون بیش از ۵۰٪ از پایین ترین نرخ کرونا ویروس در مارس صعود کرده اند.

معدن برتر مس با مدیریت BHP روز سه شنبه اعلام کرد که انتظار دارد تولید مس آن در سال مالی بعدی خود تا پایان ژوئن ۲۰۲۱ بین ۵ تا ۱۴ درصد کاهش یابد.

BHP ، Escondida در شیلی ، بزرگترین معدن مس را در اختیار دارد.

در یک یادداشت ، اقتصاد سرمایه گذاری خاطرنشان می کند که نرخ های تولید در شیلی ، پرو و مکزیک به شدت کاهش یافته است که در کنار هم ۴۵ درصد از تولید جهانی را تشکیل می دهند.

تولید در حال حاضر در سطحی است که آخرین بار در سال ۲۰۱۷ در جریان اعتصاب طولانی در Escondida مشاهده شد ، که به خودی خود مسئولیت نزدیک به ۵٪ از تولیدات جهانی را بر عهده دارد.

واردات چینی

داده های گمرکی که هفته گذشته منتشر شد ، نشان می دهد واردات (آند و کاتد) در چین در ماه ژوئن با ۵۰٪ خیره کننده از ماه گذشته به ۶۵۶۴۸۳ تن رسید – که ۱۵٪ رکورد ماهانه قبلی است.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات