صنعت کار » افتتاح شرکت “صنایع غذایی ایرانیان ارومیه” با حضور معاونین وزارت صمت در آذربایجان غربی/ اشتغالزایی مستقیم برای 160 نفر با سرمایه‌گذاری بیش از 170 میلیارد تومان

در هفته هفتم "پویش ملی تولید، تداوم امید" انجام شد ؛

افتتاح شرکت “صنایع غذایی ایرانیان ارومیه” با حضور معاونین وزارت صمت در آذربایجان غربی/ اشتغالزایی مستقیم برای ۱۶۰ نفر با سرمایه‌گذاری بیش از ۱۷۰ میلیارد تومان

در ادامه برنامه حضور 3 نفر از معاونین وزارت صنعت، معدن و تجارت در استان آذربایجان غربی و در قالب پویش ملی "تولید، تداوم امید" شرکت صنایع غذایی ایرانیان در این استان به بهره برداری رسید.

به گزارش صنعت کار، شرکت صنایع غذایی ایرانیان با سرمایه‌گذاری بیش از حد ۱۷۰ میلیارد تومان، در زمینه تولید انواع آب میوه غیر مرکبات از میوه تازه، انواع پوره میوه و سبزیجات و رب گوجه فرنگی فعالیت می کند.

این واحد با ظرفیت حدود ۲۷ هزار تن در انواع محصولات تولیدی خود برای ۱۶۰ نفر به صورت مستقیم اشتغالزایی کرده است.

از ویژگی‌های مهم راه اندازی شرکت صنایع غذایی ایرانیان در ارومیه، ایجاد ظرفیت بالای صنایع تبدیلی در استان با توجه به پتانسیل بالای تولیدات باغی و کشاورزی در آذربایجان غربی است.

این واحد بدون دریافت تسهیلات بانکی و با سرمایه گذاری بالا، شرایط اشتغالزایی در بخش کشاورزی و صنعتی استان آذربایجان غربی را فراهم نموده است.

گفتنی است؛ در سفر کاری امروز معاونین وزارت صمت به استان آذربایجان غربی مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارتخانه، محسن صالحی نیا، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و حمید زادبوم، رئیس کل سازمان توسعه تجارت، حضور دارد.

منبع: شاتا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات