اخبارخودروصنعت و معدنگوناگون

اعلام قيمت خودرو هاي پرفروش داخلي

به گزارش صنعت کار، سعيد موتمني با اشاره به ثبات نسبي قيمت خودرو در بازار افزود: در گروه خودروهاي پژو، پژو ۴۰۵ مدل ۹۷ درکارخانه ۳۲ ميليون و ۶۸۰ هزار تومان و در بازار ۳۲ ميليون و ۷۵۰هزار تومان پيش فروش شده است.

رئيس اتحاديه فروشندگان خودرو گفت: پژو ۲۰۶ تيپ وي ۸ مدل ۹۷ در کارخانه ۳۹ ميليون و ۸۵۸ هزار تومان و در بازار به قيمت ۴۰ ميليون تومان پيش فروش شده است.

موتمني افزود: امروز پرايد ۱۱۱ در کارخانه ۲۱ ميليون و ۲۴۳ هزار تومان و در بازارخرده فروشي ۲۳ ميليون و ۷۰۰ هزار تومان و پرايد ۱۳۱ در کارخانه ۲۱ ميليون و ۲۸۰ و در بازار ۲۱ ميليون و ۵۰۰ هزار تومان عرضه شده است.

وي قيمت تندر پلاس اتوماتيک را در کارخانه ۴۹ ميليون و ۱۰۰ هزارتومان و در بازار ۵۱ ميليون و۷۰۰ هزار تومان اعلام کرد و گفت: تندر پلاس دستي نيز در کارخانه ۴۰ ميليون و ۸۳۴ هزار تومان و در بازار ۴۴ ميليون تومان به فروش خواهد رسيد.

موتمني گفت: رنو ساندرو دستي امروز در کارخانه ۴۳ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان و ۴۷ ميليون و ۵۰۰ هزارتومان در بازار و رنو ساندرو استپ وي دستي در کارخانه ۴۹ ميليون و ۲۰۰ هزار تومان و دربازار ۵۳ ميليون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش رسيده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا