صنعت کار » هلدینگ فولاد متیل درخـتی بارور و تنــومنــد

مدیرعامل هلدینگ فولاد متیل تصریح کرد:

هلدینگ فولاد متیل درخـتی بارور و تنــومنــد

در آستانه بیست و نهمین سالروز تأسیس هلدینگ فولاد متیل، مجتبی مهدیان مدیرعامل این گروه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حماسه‌آفرینان دوران دفاع مقدس گفت: امروز یادآور به بار نشستن اندیشه تأسیس نهادی است که رسالت اصلی آن، علاوه بر رونق بخشیدن به صنعت کشور، ارائه خدمات مطلوب به خانواده بزرگ فولاد ایران عزیزمان است.

به گزارش صنعت کار، وی با تأکید بر اینکه این نهال ارزشآفرین در سال ۱۳۷۰ با حمایت فولاد مبارکه جان گرفت، ادامه داد: هلدینگ فولاد متیل اکنون به درختی بارور و تنومند تبدیل شده است که بیش از هر زمان میتوان به ثمربخشی آن امید داشت.
مهدیان ضمن ابراز خرسندی از دستاوردها و تلاشهای این هلدینگ اظهار داشت: متیل با بهرهگیری از دانش و تجربه نیروهای مسئولیتپذیر و توانمند، علاوه بر خدمترسانی به جامعه هدف، در تأمین نیاز بنگاههای تولیدی، مدیریت ثروت و بازار سرمایه در بخشهای مهم و تأثیرگذار صنعت و همچنین با حمایت از کسبوکارهای کوچک و متوسط و جلوگیری از تأثیر سوء نوسانات بازار بهخوبی ایفای نقش کرده و همچنان با امید به افقی روشن و امیدبخش گام برمیدارد.
وی از تلاش همه همکارانی که پیش از این برای اعتلای فولاد متیل همت گماشتند، قدردانی کرد و گفت: امروز امانتدار دستاوردهای عزیزانی هستیم که تلاش کردند به تعهدات خود به صنعت فولاد کشور و سایر ذینفعان جامۀ عمل بپوشانند.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات