صنعت کار » ده شرکت برتر فلزات و معادن در سال 2020

«صنعت کار» گزارش می دهد:

ده شرکت برتر فلزات و معادن در سال ۲۰۲۰

بیشتر شرکت های برتر تولید فلزات و معادن به دلیل بحران شیوع کرونا دچار اختلال شده اند، به همین دلیل بر اساس درآمد سال 2019 ، همراه با چشم انداز 2020 ، ده شرکت برتر فلزات و معادن را فهرست شده اند.

به گزارش صنعت کار، بزرگترین شرکت های فلزی و معدنی جهان: ده برتر از نظر درآمد به ترتیب شامل  گلنکور با ۲۱۵٫۱ میلیارد دلار، شرکت MinMetals چین با ۸۵٫۸۶ میلیارد دلار، آرسلورمیتال با ۷۰٫۶۲ میلیارد دلار، پوسکو با ۵۵٫۵۸ میلیارد دلار، شرکت بی اچ پی با ۴۴٫۲ میلیارد دلار، ریوتینتو با ۴۳٫۱۷ میلیارد دلار و واله با ۳۷٫۵۷ میلیارد دلار می شود.

گلنکور برترین شرکت معدنی

گلنکور از کاهش ۲٫۲۷ درصدی درآمد سالانه در سال ۲۰۱۹ خبر داد که دلیل اصلی آن کاهش قیمت کالاها به ویژه ذغال سنگ و همچنین تقاضای ضعیف فروکروم و کبالت در اروپا بود. این شرکت تمرکز خود را بر روی کالاهایی از جمله کبالت و نیکل قرار داده است که به کم کربن سازی تأمین انرژی کمک می کند.

گلنکور در ۳۵ کشور حضور دارد و بیش از ۱۸۰ سایت استخراج را اداره می کند که به دلیل همه گیری بیماری کرونا در سطوح مختلف تحت تأثیر قرار گرفته اند با این حال اکثر سایت های شرکت در سطوح عادی کار می کنند.

عملیات در معادن راگلان و ماتاگامی در کانادا به طور کامل متوقف شده است ، در حالی که توسعه معادن در جمهوری دموکراتیک کنگو و قزاقستان به تأخیر افتاده است. این شرکت همچنین از کاهش هزینه های سرمایه ای بین ۱ میلیارد و ۱٫۵ میلیارد دلار از هدف اولیه ۵/۵ میلیارد دلاری خبر داد.

گلنکور یک شرکت منابع طبیعی متنوع و مستقر در سوئیس است. این شرکت در فعالیت های تجاری مرتبط با فلزات و مواد معدنی ، محصولات انرژی زا و محصولات کشاورزی فعالیت می کند. این شرکت بیش از ۶۰ کالا تولید و به بازار عرضه می کند و تقریباً ۱۵۰ دارایی و دفاتر در سراسر جهان اداره می کند.

نگاهی به دهمین شرکت برتر لیست

واله از افزایش درآمد ۲٫۷ درصدی در سال ۲۰۱۹ خبر داد که ناشی از افزایش قیمت فروش سنگ آهن و گندله سنگ آهن با وجود حجم کمتر فروش نیکل و مس بود. خرابی سد باطله در معدن Corrego do Feijao در Minas Gerais تأثیر قابل توجهی بر عملکرد مالی شرکت و در نتیجه هزینه های ۷٫۴ میلیارد دلار داشت ، اگرچه هنوز میزان کامل تأثیر آن مشخص نشده است.

این حادثه منجر به کشته شدن ۲۷۰ نفر شد و برخی از باطله های موجود در رودخانه پارائوپبا را رها کرد و باعث خسارات مالی و زیست محیطی شد. واله با بسیج بیمارستان ها ، تأمین آب و جابجایی موقت به آسیب دیدگان پاسخ داد. این شرکت همچنین کارهای زیرساختی انجام داد و کمک مالی به مناطقی کرد که تحت تعلیق استخراج قرار گرفتند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات