صنعت کار » تخلیه ٨ میلیون و ٧٠٠ هزار تُن کالای اساسی از بندر امام (ره)

تخلیه ٨ میلیون و ٧٠٠ هزار تُن کالای اساسی از بندر امام (ره)

مدیرکل بنادر و دریانوردی بندرامام (ره) با اشاره به ورود ۱۵۷ فروند کشتی کالای اساسی به این بندر، از تخلیه بیش از ٨ میلیون و ٧٠٠ هزار تن کالای اساسی خبر داد.
به گزارش صنعت کار، بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، عادل دریس درباره روند تخلیه و بارگیری کالا در بندرامام (ره)، اظهارداشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ١۵٧ فروند کشتی حامل کالای اساسی در این بندر پهلوگیری گرفته اند و معادل ٨ میلیون و ٧٣٣ هزار تن انواع کالای اساسی از جمله گندم، ذرت، دانه روغنی، کنجاله، روغن خوراکی، برنج و شکر تخلیه شده است.
وی افزود: با همکاری دستگاه‌های اجرایی و با هدف تسریع در خروج کالای اساسی و پایداری زنجیره تأمین کالا، تا کنون ٨ میلیون و ۵۴٩ هزار تن کالای اساسی در وجوه مختلف حمل و نقل به اقصی نقاط کشور ارسال شده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی بندرامام (ره)، با اشاره به ظرفیت مناسب انبار‌ها و اماکن این مجتمع بزرگ بندری برای پذیرش و انبارش انواع کالا‌ها از جمله کالای اساسی، خاطرنشان کرد: بیش از ٢ میلیون و ٨٩٠هزار انواع کالای اساسی در انبار‌های این بندر نگهداری می‌شود که به تدریج پس از طی تشریفات اداری لازم ترخیص می‌شود.
منبع: میزان
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات