صنعت کار » تلاش های مجدانه وزیر صمت برای پیگیری ارز متقاضی و واردات در مقابل صادرات قابل تقدیر است

تلاش های مجدانه وزیر صمت برای پیگیری ارز متقاضی و واردات در مقابل صادرات قابل تقدیر است

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی از اقدامات و تلاش های مجدانه وزیر صمت در پیگیری ارز متقاضی و واردات در مقابل صادرات تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش صنعت کار، شهباز حسن پور بیگلری در نشست وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرکت گل گهر سیرجان با بیان این مطلب، افزود: علیرضا رزم حسینی از زمان انتخاب به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت اقدامات مهم و قابل توجهی را انجام داد که اثرات این اقدامات در تامین کالاهای اساسی، تنظیم بازار و تامین مواد اولیه کارخانجات خود را نشان خواهد داد.

وزیر صمت نمونه ای از یک مدیر جهادی است

وی با بیان اینکه در یک جنگ اقتصادی تمام عیار به سر می بریم، گفت: این جنگ اقتصادی به مدیران جهادی و با اراده قوی نیاز دارد که آقای رزم حسینی نمونه‌ای از یک مدیر جهادی می باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود اضافه کرد: پیگیری وزیر صمت برای تصویب ارز متقاضی و آزادسازی واردات در مقابل صادرات فضای خوبی را در بازار ایجاد می کند.

حسن پور بیگلری تصریح کرد: افزایش تامین مواد اولیه کارخانجات و وفور کالا در بازار از مهمترین اثرات این کار خواهد بود.

تعامل و هماهنگی وزیر صمت با دستگاه‌های مرتبط با تنظیم بازار

وی با اشاره به تعامل و هماهنگی که وزیر صمت با دستگاه‌های ذیربط در امر تنظیم بازار دارد, گفت: با تقسیم وظایف میان وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی شاهد اثرات مثبتی در حوزه تنظیم بازار محصولات مرتبط با کشاورزی، دامی و باغی خواهیم بود.

نماینده سیرجان در مجلس شورای اسلامی همچنین پروژه شیرین سازی آب خلیج فارس و انتقال به فلات مرکزی ایران (سیرجان و بندر عباس) را یک پروژه حیاتی توصیف کرد و با اشاره به نقش مهم وزیر صمت در اجرای این پروژه ادامه داد: مردم عزیز این خطه باید راه اندازی این پروژه را به فال نیک بگیرند و برای افتتاح این پروژه جشن گرفته شود.

 

 

منبع: شاتا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات