صنعت کار » رزم‌حسینی وزیری پیگیر و پر تلاش است/ آزادسازی واردات در مقابل صادرات و استفاده از ارز متقاضی نتیجه تلاش‌های وزیر صمت بود

نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی:

رزم‌حسینی وزیری پیگیر و پر تلاش است/ آزادسازی واردات در مقابل صادرات و استفاده از ارز متقاضی نتیجه تلاش‌های وزیر صمت بود

نماینده مردم زرند در مجلس شورای اسلامی، علیرضا رزم‌حسینی را وزیری پیگیر و پر تلاش توصیف کرد و آزادسازی واردات در مقابل صادرات و استفاده از ارز متقاضی را نتیجه تلاش‌های وزیر صمت دانست.

به گزارش صنعت کار، عفت شریعتی با بیان این مطلب افزود: تلاش‌های آقای رزم حسینی از زمان معرفی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت به خوبی ملموس و قابل مشاهده است.

وی تصویب واردات در مقابل صادرات و استفاده از ارز متقاضی را به عنوان نمونه ای از تلاش های وزیر صنعت، معدن و تجارت در چند وقت اخیر دانست و گفت: با مجموعه این اقدامات یقیناً شاهد افزایش صادرات و تامین مواد اولیه کارخانجات و واحدهای تولیدی و همچنین وفور کالا در بازار خواهیم بود.

نماینده زرند در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: آقای رزم حسینی در زمان استانداری کرمان و خراسان رضوی نیز تلاش های پیگیرانه و مجدانه ای را داشته است و اثرات خوبی از خود به یادگار گذاشت.

شریعتی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ظرفیت‌های مدیریتی و منابع سرشار معدنی و خدادادی در کشور اضافه کرد: ایران سرزمین فرصت ها است اما باید با تعامل، هماهنگی، تعهد و دلسوزی در مسیر شکوفایی و توسعه گام برداریم.

منبع: شاتا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات