صنعت کار » فولاد هرمزگان یاور ستاد دیه

فولاد هرمزگان یاور ستاد دیه

به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) مراسم آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در اداره کل دادگستری استان هرمزگان و با حضور متولیان و خیرین برگزار شد .

به گزارش صنعت کار، مرادی نژاد رئیس ستاد مردمی رسیدگی به اموردیه و کمک به زندانی های نیازمند استان هرمزگان در مراسم آزادی زندانیان جرائم غیر عمد ضمن تشکر از فولاد هرمزگان و مهندس ارزانی مدیرعامل این شرکت برای مشارکت در این‌امر خیر گفت:فولاد هرمزگان از سال ۹۲ یاور ستاد دیه استان است و‌تا کنون ۱۰۱ زندانی با کمک فولاد هرمزگان آزاد شده اند و تا هفته آینده نیز ۹ نفر دیگر زندانی جرائم غیر عمد با کمک فولاد آزاد خواهند شد.
در ادامه این مراسم صفریان مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان به مشارکت فولاد در مسئولیت های اجتماعی اشاره کرد و اظهار داشت: این شرکت در حد توان در همه زمینه ها برای عمل به مسئولیت های اجتماعی خود مشارکت داشته است که یکی از این اقدامات آزادی ۱۱۰ زندانی است.
وی به نگاه ویژه دست اندرکاران این شرکت به ویژه مدیرعامل فولاد هرمزگان اشاره کرد و گفت: فولاد هرمزگان از سال ۹۲ تا کنون بالغ بر يك ميلياردو پانصد ميليون تومان برای آزادی زندانیان هرمزگان کمک مالی کرده است و سیاست مشاركت در فعاليتهاي عام المنفعه همچون ازادسازي زندانيان جرائم غير عمد در آينده نیز تداوم خواهد داشت.
وی در پایان گفت: آزادی این زندانیان که فولاد هرمزگان نیز در آن مشارکت داشته باعث خوشحالی مجموعه ماست و باعث مسرت است که شادی خانواده های آنان و اثرات مثبت اجتماعی ناشی از برگشت سرپرستانشان را فراهم نموده ایم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات