صنعت کار » تاکید رییس ایدرو و استاندار فارس بر شتاب بخشی طرح های صنعتی استان

تاکید رییس ایدرو و استاندار فارس بر شتاب بخشی طرح های صنعتی استان

معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در دیدار استاندار فارس ، بر شتاب بخشی اجرای طرح های صنعتی در این استان تاکید کرد .

به گزارش صنعت کار، محسن صالحی نیا با اشاره به رویکرد توانمند سازانه ایدرو گفت : این سازمان از مشارکت بخش غیر دولتی در پروژه های صنعتی استقبال می کند و آماده انتقال دانش انباشته و تجارب خوددر فرایند های مشارکت با بخش خصوصی برای توانمند سازی و پشتیبانی های قانونی ، تسهیل گرانه وتوسعه ای است .

در این دیدار مباحثی در خصوص راه‌اندازی کارخانه لاستیک سنگین با مشارکت بخش خصوصی و راه‌اندازی کارخانه تولید کاغذ از سنگ در خرامه بررسی شد.

همچنین مقرر شد سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در زمینه تامین اعتبار ۱۲ و نیم میلیارد تومانی برای تکمیل منطقه ویژه اقتصادی جهرم و مجموعه مدیریت استان نیز در زمینه تامین زیرساخت‌های مورد نیاز این شهرک اقدامات لازم را انجام دهند.

تسریع در روند آغاز فعالیت کارخانه تولید چراغ‌های ال.ای.دی صنعتی و طرح تولید انواع بیو ایمپلنت‌ها در سایت شیراز از دیگر موارد مذارکات بین صالحی نیا و عنایت الله رحیمی بود.

استاندار فارس در این دیدار سرمایه‌گذاری ایدرو در مناطق محروم این استان را خواستار شد که با موافقت رییس هیات عامل ایدرو مقرر شد پروژه‌های قابل اجرا در این مناطق از سوی استانداری و سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس معرفی و پس از ارزیابی های امکان سنجی منطبق بر آمایش سرزمینی و اولویت های توسعه ای ایدرو با مشارکت بخش خصوصی، سرمایه‌گذاری‌های لازم در این زمینه انجام شود.

 

منبع: ایدرو نیوز

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات