صنعت کار » جدیدترین قیمت فلزات اساسی در بازار بورس لندن + جدول

جدیدترین قیمت فلزات اساسی در بازار بورس لندن + جدول

جدیدترین قیمت فلزات اساسی در بورس فلزات لندن حاکی از افزایش قیمت‌هاست، ظاهرا حساسیت بازار به شیوع کرونا کمتر شده و تقاضا از سوی شرکت‌های بزرگ افزایش یافته است.

به گزارش صنعت کار، جدیدترین قیمت انواع فلزات اساسی در بازار بورس لندن منتشر شد. قیمت‌هایی که در این بازار کشف می‌شود، به عنوان مبنای قیمت در سایر بازارهای جهانی نیز است. قیمت فلزات اساسی در بازار بورس لندن (LME) به این شرح است:

فلز (تن)قیمت (دلار)
آلومینیوم۱۹۱۸
مس۶۹۲۶
روی۲۶۱۲
نیکل۱۵۸۱۵
سرب۱۸۸۶
قلع۱۸۴۱۵
آلیاژ الومینیوم۱۱۰۸
ناساک۱۷۵۳
کبالت۳۲۴۶۰
طلا۱۸۸۷٫۴
نقره۲۴٫۶
فولاد قراضه۳۲۹٫۵
فولاد مفتول۴۸۸

بررسی نمودار قیمتی فلز الومینیوم نشان می‌دهد، قیمت این فلز در یک ماه گذشته پرنوسان اما روند افزایشی داشته است. در ۱۰ روز نخست ماه گذشته قیمت این فلز پرمصرف در صنایع به ویژه هواپیماسازی با خبر شیوع موج سوم کرونا روند کاهشی به خود گرفت، اما د رادامه با توجه به اصلاحاتی هم که در هفته‌های گذشته صورت گرفته بود، روند افزایشی به خود گرفت، به طوری که قیمت این فلز از ۱۸۶۵ ابتدای ماه به ۱۹۳۳ دلار افزایش یافته است.

قیمت فلز مس هم در یک ماه گذشته پرنوسان اما افزایشی بود. به نظر می‌رسد که بازار فلزات اساسی در مقابل شیوع ویروس کرونا ضد ضربه شده است. قیمت این فلز از ۶۷۲۸ دلار اوایل ماه به ۷۱۱۳ دلار رشد کرده است.

قیمت فلز روی هم همانند فلزات دیگر افزایش قابل توجهی را در یک ماهگذشته تجربه کرده است؛ قیمت این فلز از ۲۴۱۷ به ۲۶۵۳ دلار جهش یافته است.

به نظر می‌رسد برگشت دوباره شرکت‌های بزرگ و فعال و آغاز فعالیت‌ها تا حدود زیادی به تقاضای فلزات اساسی کمک کرده و به همان نسبت قیمت رشد یافته است.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات