صنعت کار » تولید نفت شیل آمریکا در دسامبر کاهش می‌یابد

تولید نفت شیل آمریکا در دسامبر کاهش می‌یابد

اداره اطلاعات انرژی آمریکا برآورد کرد که تولید نفت شیل ایالات متحده در ماه دسامبر ۱۳۹ هزار بشکه در روز کاهش یابد و به ۷ میلیون و ۵۱۰ هزار بشکه در روز برسد.

به گزارش صنعت کار، اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA) روز دوشنبه (۲۶ آبان‌ماه) برآورد کرد که تولید نفت شیل ایالات متحده در ماه دسامبر حدود ۱۳۹ هزار بشکه در روز کاهش یابد و به حدود ۷ میلیون و ۵۱۰ هزار بشکه در روز برسد که کمترین مقدار از ماه ژوئن است.

بر اساس داده‌های این نهاد، انتظار می‌رود تولید تقریباً در هر هفت منطقه تولیدکننده اصلی شیل کاهش یابد، به جز منطقه هاینزویل که پیش‌بینی می‌شود تولید آن تا حد زیادی ثابت باقی بماند.

برآورد می‌شود بیشترین کاهش تولید در حوزه پرمین تگزاس و نیومکزیکو باشد؛ جایی که انتظار می‌رود تولید حدود ۳۷ هزار  بشکه در روز کاهش یابد – یعنی بزرگ‌ترین کاهش از ماه مه – و به ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار بشکه در روز برسد.

پیش‌بینی می‌شود تولید مجموع شیل برای سومین ماه پیاپی و با بیشترین مقدار از ماه مه کاهش یابد. تولیدکنندگان در ماه مه حدود یک میلیون و ۶۰۰ هزار بشکه در روز از تولید کاستند تا سقوط تقاضای جهانی نفت به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا را جبران کنند. همچنین پیش‌بینی می‌شود تولید گاز طبیعی به پایین‌ترین سطح از ماه ژوئن سقوط کند و با کاهش ۷۰۰ میلیون فوت‌مکعب به ۸۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون فوت‌مکعب در روز برسد.

 

منبع: شانا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات