صنعت کار » آغاز فصل نوینی در مناسبات وزارت صمت و زنجیره فولاد/ جنجال‌های پیشین زنجیره فولاد حتی به کاخ سفید نیز می‌رسید

دبیر انجمن فولاد مطرح کرد:

آغاز فصل نوینی در مناسبات وزارت صمت و زنجیره فولاد/ جنجال‌های پیشین زنجیره فولاد حتی به کاخ سفید نیز می‌رسید

سیدرسول خلیفه سلطانی، دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در مورد روابط دستگاه‌های سیاست‌گذار صنعت فولاد با شرکت‌های فعال در این زنجیره پس از انتصاب معاونت جدید امور معدنی وزارت صمت گفت: با توجه به این‌که با انتصاب جناب آقاى دكتر سعدمحمدى انشالله فصل نوينى در مناسبات اداره معدن و صنايع معدنى وزارت صمت و زنجيره فولاد در حال شكل‌گيرى است، بايد همه در اين امر مهم كمك كنيم تا توسعه صنعت فولاد از آسان‌ترين راه‌هاى ممكن عملى گردد و به زودى شاهد به سامان رسيدن مناسبات بازار در اين زنجيره باشيم.

به گزارش صنعت کار، خلیفه سلطانی اظهار داشت: متاسفانه در گذشته با پمپاژ روزانه استرس و بى‌ثباتى به اين زنجيره مواجه بوده‌ايم، به طوري كه جنجال‌هاى ایجادشده در زنجیره فولاد به كاخ سفيد هم مى‌رسيد و ترامپ هم براى چند بار متوالى صنعت فولاد را تحريم كرد و با رفتار خصمانه خود، دولت پیشین آمریکا از سر هيچ يك از كارخانجات بزرگ فولادكشور نگذشت. در روزهاى آخر هم، دولت ترامپ آخرين تير تركش خود را روانه آقای مهندس عظیمیان مديرعامل فولاد مباركه كردو ايشان رامورد تحريم قرار داد كه البته ضمن محكوميت اين روش ظالمانه و مضحك، به طور طبيعى انتظار آن است كه دستگاه ديپلماسى كشور پيگير لغو كل تحريم ها از صنعت و اقتصاد كشور باشند.
وی ادامه داد: با آغاز فصل نوينى در مناسبات اداره معدن و صنايع معدنى وزارت صمت و زنجيره فولاد، انشاالله شاهد بالندگی بیشتر صنعت فولاد باشیم. هريك از ما چنانچه توفيقى بر افزودن رشد و توسعه صنعت فولاد داشته باشيم، باید برخود بباليم و امیدوارم با همیاری و همکاری همه‌جانبه، شاهد ثبات در بازار فولاد و توسعه هرچه بیشتر ظرفیت‌های صنعت فولاد باشیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات