اخباربانک و بیمهگوناگون

تقویت ۴۴۱ واحدی شاخص کل بورس

به گزارش صنعت کار، شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران (تدپیکس) در پایان معاملات امروز شنبه ۲۳ دی ماه ۹۶ با افزایش ۴۴۱ واحدی روی رقم ۹۶ هزار و ۶۲۷ واحد ایستاد.

شاخص کل هم ‌وزن اما با افزایش ۹۵ واحدی عدد ۱۷ هزار و ۳۹۹ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص سهام آزاد شناور نیز با افزایش ۶۸۸ واحدی به رقم ۱۰۴ هزار و ۱۶۱ واحد دست یافت.

شاخص بازار اول اما در حالی با افزایش ۴۰۴ واحدی به رقم ۶۸ هزار و ۶۳۲ واحد دست یافت که شاخص بازار دوم با افزایش ۴۶۴ واحدی عدد ۲۰۵ هزار و ۷۹۱ واحد را به نمایش گذاشت.

ارزش کل معاملات امروز بورس تهران در حالی بیش از ۱۵۸ میلیارد تومان نمایش داده شد که ناشی از دست به دست شدن بیش از ۷۰۱ میلیون سهم و اوراق مالی قابل معامله طی ۵۱ هزار و ۸۲۴ نوبت داد و ستد بود.

بر اساس این گزارش امروز معاملات سهام در نماد معاملاتی سه شرکت ملی مس با ۷۹ واحد،فولاد مبارکه با ۶۰ واحد و ایران خودرو با ۳۴ افزایش بیشترین تاثیر مثبت را بر برآورد شاخص کل بورس به نام خود ثبت کردند.

در مقابل معاملات سهام در نماد معاملاتی سه شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و گسترش نفت و گاز پارسیان هر یک با ۲۲ واحد، پتروشیمی مبین با ۲۱ واحد و گروه مدیریت سرمایه گذاری امید و سرمایه گذاری غدیر هریک با ۱۸ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی را در محاسبه این نماگر به دوش کشیدند.

امروز همچنین شاخص کل فرابورس (آیفکس) نیز با افزایش ۱۰ واحدی روی رقم یک هزار و ۸۷ واحد ایستاد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا