صنعت کار » آغاز عملیات اجرایی قطعه اول راه دسترسی به معادن گیلان‌غرب در کرمانشاه

آغاز عملیات اجرایی قطعه اول راه دسترسی به معادن گیلان‌غرب در کرمانشاه

عملیات اجرایی فاز اول پروژه عمرانی راه دسترسی به معادن گیلان‌غرب، به طول 10 کیلومتر، با اعتبار بالغ‌ بر 300 میلیارد ریال و سرمایه‌گذاری ایمیدرو امروز آغاز شد.

به گزارش صنعت كار، محسن دارابی در مراسم افتتاح عملیات اجرایی قطعه اول راه دسترسی به معادن گیلان‌غرب گفت: فاز اول این پروژه عمرانی با اعتبار بالغ‌ بر ۳۰۰ میلیارد ریال توسط ایمیدرو به طول ۱۰ کیلومتر آغاز شد که قرار است جاده دسترسی به معادن گیلان‌غرب ایجاد،تسطیح و آسفالت شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه با بیان مطالب فوق افزود: از آنجایی ‌که ۷۵ درصد از معادن قیر طبیعی( بیتومین) کشور در استان کرمانشاه و در شهرستان گیلان‌غرب وجود دارد، احداث چنین زیرساختی می‌تواند به حفظ اشتغال این معادن که بالغ‌بر ۳۰۰ نفر است کمک نماید.

در ادامه این مراسم، داریوش دیودیده، مدت زمان راه‌اندازی این پروژه را ۱۵ ماه اعلام کرد و افزود: این پروژه می‌تواند راه دسترسی به ۱۰ الی ۱۱ معدن بیتومین را آسان‌تر نماید.

مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ مناطق معدنی کشور در ادامه افزود: ایمیدرو در سال ۱۴۰۰ برای تحقق شعار سال، میزان ۷ هزار میلیارد ریال به‌منظور ایجاد زیرساخت‌های لازم برای معادن کشور اختصاص داده ‌است.

بازوند در مراسم آغاز عملیات اجرایی ایجاد راه دسترسی به معادن گیلان‌غرب در استان کرمانشاه گفت: تنها راه نجات کشور تولید است، بنابراین باید موانع بر سر راه تولید برداریم.

 

 

منبع: شاتا

انتهاي پيام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات