صنعت کار » مهم‌ترین اقدام ما باید آرام‌ کردن بازارها باشد

مهم‌ترین اقدام ما باید آرام‌ کردن بازارها باشد

وزیر راه و شهرسازی گفت: مهمترین اقدام ما در حال حاضر آرام کردن بازارها است چرا که به شکل لجام‌گسیخته، همه پروژه‌ها را تحت تأثیر قرار داده و امیدواریم از این تلاطم‌ها به آرامی عبور کنیم.

به گزارش صنعت کار، محمد اسلامی صبح امروز در مراسم «کلنگ‌زنی پروژه هزار واحدی یاس سفید شهرک واوان شهرستان اسلامشهر» با بیان اینکه در حوزه مسکن و شهرسازی مصمم هستیم تا با همه ظرفیت‌ها، تولید مسکن را تسهیل کنیم، گفت: با اجرای این اقدامات، برای همه اقشار زمینه تهیه مسکن مناسب فراهم خواهد شد و مدت زمان خانه‌دار شدن خانوارها کاهش می‌یابد.

وی تأکید کرد: مهم این است که تولید مسکن به جریان پایدار تبدیل شده و ما مانع‌زدایی‌ها را از بدو ورود به وزارت راه و شهرسازی آغاز کردیم؛ در این راستا با اصلاح آئین‌نامه‌های اجرایی و سوق دادن آنها به سمت تسهیل و روان‌سازی تولید مسکن، به این جریان پایدار کمک کرده‌ایم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه فرآیند اخذ مجوز برای شروع پروژه واوان ظرف ۱۲ روز انجام شده است، گفت: مهمترین اقدام ما در حال حاضر آرام کردن بازارها در کشور است چرا که به شکل لجام‌گسیخته، همه پروژه‌ها را تحت تأثیر قرار داده و امیدواریم از این تلاطم‌ها به آرامی عبور کنیم.

وی در ادامه اظهارات خود با اشاره به برنامه‌ریزی برای ساخت پروژه واوان ظرف پنج سال گفت: از بنیاد مسکن می‌خواهیم آن دسته از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که در دهک‌های متفاوتی هستند را به پروژه واوان منتقل و منابع آنها را به این پروژه تزریق کند؛ با چنین اقدامی، هم تعدادی از این واحدها به متقاضیان مسکن ملی داده می‌شود و هم ظرف دو سال پروژه به اتمام خواهد رسید.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات