صنعت کار » جزییات طرح ویژه آرین دیزل برای نوسازی مینی بوس های فرسوده/ پیش ثبت نام طرح آغاز شد

جزییات طرح ویژه آرین دیزل برای نوسازی مینی بوس های فرسوده/ پیش ثبت نام طرح آغاز شد

طرح نوسازی ناوگان مینی بوس های فرسوده برای اولین بار از سوی مجتمع صنعتی آرین پارس موتور در کشور اجرا می شود.

به گزارش صنعت کار، در این طرح که پیش ثبت نام آن آغاز شده، ۸۰ درصد مبلغ خودرو به صورت تسهیلات در نظر گرفته شده است تا تبدیل خودروهای فرسوده برای صاحبان این خودروها به سهولت صورت گیرد.

در همین راستا سعید محمودی مدیر فروش شرکت آرین دیزل در گفت و گو با خبرنگار «خودروکار» با اشاره به طرح نوسازی ناوگان خودروهای فرسوده گفت: طرح نوسازی ناوگان فرسوده خودروهای تجاری و سنگین از سوی سازمان راهداری کشور ارائه و بر اساس خروج یک خودرو فرسوده از ناوگان حمل و نقل کشور و جایگزینی با یک خودرو مدرن و کم مصرف تعریف شده است.

محمودی با اشاره به اجرای این طرح گفت: طرح ما برای نوسازی مینی بوس های فرسوده است و این طرح که برای اولین بار و توسط مجتمع صنعتی آرین پارس موتور در‌ کشور اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: تا به امروز این طرح فقط برای کشنده ها و اتوبوس ها در کشور اجرا شده بود و با اجرای این طرح مجتمع صنعتی آرین پارس موتور، برای اولین بار شاهد طرح جایگزینی مینی بوس های فرسوده در کشور خواهیم بود.

محمودی با اشاره به ضوابط اجرای این طرح بیان کرد: متقاضیان این طرح باید خودرویی فرسوده ۱۵ سال به بالا داشته و در یک سال منتهی به اسقاط، معاینه فنی فعال داشته باشند.

مدیر فروش شرکت آرین دیزل اظهار کرد: فردی که دارای شرایط یاد شده است، خودرو فرسوده خود را به مراکز اسقاط معرفی کرده و اسقاط آن به تایید سازمان  راهداری رسیده و سپس مجوز تخصیص مینی بوس «سان ری» برای وی صادر می شود.

محمودی همچنین درباره شرایط پرداخت نیز تصریح کرد: ۸۰ درصد مبلغ خودرو تسهیلات در نظر گرفته می شود که سازمان راهداری در یک قرار داد ۳ جانبه با بانک تسهیلات دهنده و با نرخ سود بسیار مناسب ۹ درصد پرداخت خواهد شد.

وی در ادامه گفت: باید به این نکته اشاره داشت که اگر فردی مینی بوس با این شرایط در اختیار نداشته باشد هم می تواند در طرح شرکت کند.

درواقع باید یک گواهی اسقاط از مراکز اسقاط را خریداری کند. البته این گواهی باید ضوابط خودروهای فرسوده حاضر در این طرح را دارا باشد.

به گفته وی، در حال حاضر پیش ثبت نام این طرح در سایت آرین دیزل آغاز شده و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام را انجام می دهد.

گفتنی است در این مرحله مشخصات فرد و خودرو ثبت خواهد شد و پس از بررسی اطلاعات و دریافت استعلام های لازم شرکت متقضیان محترم را برای عقد قرار به نمایندگی ها یا دفتر مرکزی شرکت دعوت خواهد کرد.

مرحله پیش ثبت نام محدودیت زمانی ندارند و دو هفته دیگر بابت ثبت نام با متقاضیان تماس گرفته خواهد شد.

آغاز صدور دعوتنامه محصولات آرین دیزل

پیرو آغاز شماره گذاری و تحویل خودروهای تولیدی مجتمع صنعتی آرین پارس موتور در انتهای سال ۱۳۹۹، دعوتنامه خریداران کامیونت‌های جک و ون سان‌ری در حال صدور و ارسال است.

به گفته روابط عمومی شرکت آرین دیزل، صدور دعوتنامه  کامیونت‌های جک  و ون سان‌ری به خریداران طرح های فروش سال ۱۳۹۹ به ترتیب اولویت تاریخ عقد قرارداد از هفته گذشته آغاز شده و با برنامه ریزی فشرده تولید، طی هفته جاری، دعوتنامه های مربوط به قراردادهای پایان سال ۱۳۹۹ نیز صادر می شود.

در راستای احترام به حقوق مصرف کنندگان و تکریم مشتریان، شرکت آرین دیزل ضمن قدردانی از صبر، بردباری و همراهی خریداران گرانقدر، اعلام می دارد با تلاشهای صورت گرفته در رفع موانع ناشی از همه گیری کرونا که باعث کندی مراحل کاری مربوط به تحویل خودرو و تاخیر در تحویل برخی قراردادها گردیده بود، فرآیند ارسال دعوتنامه ها و برنامه ریزی تحویل به سرعت در حال انجام است و به زودی تحویل خودروها به روز خواهد گردید.

 

منبع: خودروکار

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات