صنعت کار » اهل سنت خراسان شمالی در انتخابات مشارکت حداکثری خواهند داشت

اهل سنت خراسان شمالی در انتخابات مشارکت حداکثری خواهند داشت

جمعی از علما، ائمه جمعه و مدیران مدارس علمیه اهل سنت خراسان شمالی در نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری از حضور حداکثری جامعه اهل سنت در انتخابات پیش رو خبر دادند.

به گزارش صنعت کار،  ائمه جمعه، جماعت مساجد و مدیران مدارس علمیه شاخص اهل تسنن خراسان شمالی طی نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری، ضمن قدردانی از رهنمودها و هدایت‌های دلسوزانه ولی امر مسلمین در دیدار اخیرشان با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، از مشارکت حداکثری و حماسی جامعه اهل سنت خراسان شمالی در انتخابات ۲۸ خردادماه، جهت خنثی نمودن هرگونه دسیسه و توطئه‌های آمریکای جنایتکار، اسرائیل غاصب و دیگر جیره خوارانش خبر دادند.

متن نامه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا أَیهَا الَّذِینَ آمَنُوا أَطِیعُوا اللهَ وَأَطِیعُوا الرَّسُولَ وَأُولِی الأَمْرِ مِنْکمْ

ای کسانی که ایمان آورده اید؛ اطاعت کنید خدا را و اطاعت کنید پیغمبر و اولی الامر از خودتان را. (النساء: ۵۹)

محضر مبارک ولی امر مسلمین و رهبر عزیزمان، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی)

سلام علیکم

پیرو سخنان حضرتعالی در دیدار اخیرتان با نمایندگان مجلس شورای اسلامی؛ ما علمای اهل سنت خراسان شمالی؛ جنابعالی را همچون پدری دلسوز برای خود می‌دانیم و این نوید را به حضرتعالی می‌دهیم که مردم غیور و ولایی ایران به ویژه برادران و خواهران اهل سنت استان، اطاعت از اولی الامر را واجب دانسته و در این دوره از انتخابات نیز به پای صندوق‌ها خواهند رفت و با مشارکت پرشور و حداکثری که مهمترین دستاورد آن ضمانت امنیت کشور و جلوگیری از عملیاتی شدن توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان در ابعاد داخلی و خارجی خواهد بود، همچون گذشته حماسه‌ای از اتحاد و انسجام ملی را خلق خواهند کرد.

باید عرض نمائیم که جنابعالی به نکته مهمی در دیدار اخیرتان اشاره نمودید و چه زیبا فرمودید: ” مهم این است که نامزدها بتوانند مردم را قانع کنند، مردم را به این نتیجه برسانند که این آقا یا این اشخاص می‌توانند کشور را اداره کنند، مدیرند، مدبّرند، باصداقتند؛ باید صداقت افراد شناخته بشود و کسانی باشند که دردهای جامعه را بشناسند. شعارهای غیر واقع‌بینانه هم داده نشود. شعارهای غیر واقع‌بینانه گاهی ممکن است، فریب مردم تلقّی بشود. با توجّه به امکانات کشور و واقعیّات کشور بایستی شعار داد و وعده داد؛ این جوری بایستی عمل کرد.

در پایان ما امضا کنندگان نامه مزبور به اولی الاامر و رهبر عزیزمان؛ اعلان وفاداری نموده و تأکید می‌نمائیم: حضرت آقا، این را بدانید که مردم ایران به ویژه اهل سنت خراسان شمالی بیش از پیش مطیع رهنمودهای حکیمانه جنابعالی در تحقق وحدت و یکپارچگی در بین مذاهب اسلامی بوده اند و هرگز در مسیر اهداف دشمنان نظام از جمله آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب و دیگر جیره خوارانش حرکت ننموده و نخواهند کرد و بلکه با مشارکت حداکثری در این دوره از انتخابات ضربه سنگینی به ابهت پوشالی دشمنان این میهن وارد خواهند نمود. من الله توفیق

اسامی امضا کنندگان این نامه به این شرح است:

گلدی آخوند کمالی؛ مدیرحوزه علمیه خادمیه امانلی

خال محمدآخوند سرفراز؛ مدیرحوزه علمیه هدایتی کلاته ابریشم

عبدالله آخوند خوش نظر؛ امام جمعه روستای تازه یاب

محمدآخوند پروانه؛ امام جمعه دهستان حصارچه

رحیم آخوند صمدی؛ امام جمعه شهر یکه سعود

محمدآخوند خادمی؛ امام جمعه روستای کهنه جلگه

آتاآخوند داوری؛ امام جمعه مسجد خاتم الأنبیاء بجنورد

امان دردی آخوند یزدانی؛ امام جمعه مسجدالنبی بجنورد

الله یارآخوند درخشان؛ امام جماعت مسجد حنفیه بجنورد

ارازآخوند محمدی؛ مدیرحوزه علمیه محمدیه اشرفدره

منبع: تقریب
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات