صنعت کار » طیب نیا: تعهد به توسعه کمی، کیفی و متوازن را در دستور کار قرار می دهیم

طیب نیا: تعهد به توسعه کمی، کیفی و متوازن را در دستور کار قرار می دهیم

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه، گفت: تعهد به اجرای برنامه های توسعه مداوم کمی، کیفی و متوازن در فولاد مبارکه هدفگذاری شده است.

محمدیاسر طیب نیا امروز در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل فولاد مبارکه افزود: در اجرای برنامه ها، تامین مواد اولیه یکی از راهبردی ترین مسائل است که با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت و ایمیدرو این دغدغه حل خواهد شد.

برنامه های مبارکه وی با اشاره به برنامه های خود در فولاد مبارکه، افزود: ساختار سازمانی منسجم مبتنی بر الگوهای کارشناسی شده، تقویت دانش، اصلاح ساختار، وحدت رویه در امور و تداوم برنامه های توسعه ای در این فولادساز مورد توجه است.

مدیرعامل جدید فولاد مبارکه با بیان اینکه این مجموعه باید موتور محرک اقتصاد و پرچم دار توسعه صنعتی کشور باشد، افزود: استفاده از ظرفیت پیشکسوتان عرصه صنعت و حوزه فولاد و همچنین بهره مندی از توان نیروی جوان نیز در این مجموعه مورد توجه است.

ثبت رکورد تولید و سوددهی در مبارکه

در ادامه حمیدرضا عظیمیان مدیر عامل پیشین شرکت فولاد مبارکه با ارایه گزارشی گفت: طی سه سال گذشته و به رغم اعمال تحریم های بی سابقه، رکوردهای قابل توجهی در این مجموعه به ثبت رسید.

وی افزود: سال گذشته شرکت مبارکه ۳۷ هزار میلیارد تومان و گروه مبارکه ۵۰ هزار میلیارد تومان سوددهی را رقم زد.

عظیمیان گفت: خوشبختانه طی حضورم در این شرکت، ایمیدرو حمایت های همه جانبه ای از مبارکه داشت و امیدوارم با ادامه این روند، شاهد موفقیت های چشمگیر این فولادساز بزرگ باشیم.

 

منبع: ایمیدرو

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات