صنعت کار » تولید تاریخی در شهربابک

تولید تاریخی در شهربابک

مدیر مجتمع مس شهربابک از ثبت رکوردهای جدید تاریخی در تولیدات شهریورماه و نیمه نخست سال 1400 مجتمع خبر داد که از آغاز فعالیت این مجتمع تاکنون بی‌سابقه بوده است.

به گزارش صنعت کار، حسین ابراهیمی‌نسب مدیر مجتمع مس شهربابک گفت: در سال تولید؛ پشتیبانی‌ها؛ مانع‌زدایی‌ها با تلاش و کوشش حداکثری همکاران و حمایت مدیران ارشد، مجتمع مس شهربابک موفق به ثبت چندین رکورد جدید در تولیدات خود شده است.
وی افزود: کاتد تولیدی پالایشگاه خاتون آباد در شهریورماه ۱۴۰۰ بالغ بر ۹۹۰۹ تن بوده در حالیکه بالاترین رکورد قبلی در مردادماه ۹۷۹۵ تن بوده است که ۱،۲ درصد افزایش نسبت به رکورد قبل را نشان می‌دهد.
ابراهیمی نسب ادامه داد: همچنین پالایشگاه خاتون‌ آباد در نیمه نخست سال جاری موفق به تولید ۵۰۵۵۶ تن کاتد شده است. بالاترین رکورد قبلی در نیمه نخست سال گذشته ۵۰۳۸۴ تن بوده که حاکی از افزایش ۰،۳ درصدی است.
به گفته مدیر مجتمع مس شهربابک آند تولیدی ذوب خاتون آباد در نیمه نخست سال ۱۴۰۰ نیز ۶۴۶۱۱ تن بوده در حالیکه بالاترین رکورد قبلی در نیمه نخست سال گذشته ۶۲۴۴۱ با ۳،۵ درصد افزایش بوده است.
ابراهیمی نسب در پایان با تاکید بر اینکه در شرایط کنونی بهره‌وری کارخانه تغلیظ میدوک در شرایط خوبی قرار دارد، گفت: بازیابی کلی کارخانه تغلیظ میدوک در نیمه نخست سال جاری ۹۰،۹۰ درصد بوده که نسبت به بالاترین رکورد قبلی در نیمه نخست سال ۹۸ ۰،۴ درصد افزایش نشان می‌دهد.

 

منبع: مس پرس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات