صنعت کار » بیت کوین کانال ۵۶ هزار دلار را هم فتح کرد

بیت کوین کانال ۵۶ هزار دلار را هم فتح کرد

قیمت انواع ارز‌های شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازار‌های تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش صنعت کار، الکس هپتنر، مدیرعامل مبادله ارز‌های رمزنگاری شده Bitmex، پیش بینی کرده است که کشور‌های در حال توسعه در پذیرش بیت کوین پیشگام خواهند بود.

او دو عامل اصلی را برای پذیرش بیت کوین در کشور‌های در حال توسعه دانست. اولین مورد حواله‌ها است که حواله‌ها ۲۳ درصد از تولید ناخالص داخلی السالوادور را در سال ۲۰۲۰ تشکیل می‌دهند.

هپتنر با استناد به داده‌های بانک جهانی افزود که کشور‌های کم درآمد و متوسط ​​حدود ۷۵ درصد از کل حواله‌های جهانی را دریافت می‌کنند و ۵۴۰ میلیارد دلار حواله به کشور‌های کم درآمد و متوسط ​​در سال ۲۰۲۰ می‌رسد. همچنین عامل دوم تورم است. صندوق بین المللی پول (IMF) تورم کشور‌های توسعه یافته در سال ۲۰۲۱ را ۲.۴ درصد و کشور‌های در حال توسعه را ۵.۴ درصد پیش بینی کرده است.

او توضیح داد که مردم در بحران‌های تورمی به دنبال جایگزینی برای ارز‌های فیات هستند. به عنوان مثال، «با افزایش تورم در ترکیه امسال، پذیرش ارز‌های دیجیتال افزایش یافت. ترکیه در واکنش سریع استفاده از رمزنگاری برای کالا‌ها و خدمات را ممنوع کرد، اما تورم در حال حاضر ۱۹.۲۵ درصد است.»

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱٫۰۶۶ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۴٫۱۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۱۵٫۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷٫۱۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

کاردانو

کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود۷۱٫۰۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲٫۹۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارز‌های دیجیتالی 

قیمت انواع ارز‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم؛

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین۵۶,۶۰۴۱,۵۷۳,۴۹۱,۹۸۳
اتریوم۳۵۲۶۹۷,۹۳۱,۶۱۴
کاردانو۲٫۲۲۶۱,۶۲۸
بایننس کوین۴۱۷۱۱,۵۸۲,۲۰۱
تتر۱۲۷,۸۰۹
ریپل۱٫۱۶۳۲,۲۶۷
سولانا۱۵۱۴,۲۰۸,۵۹۲
 پولکادات۳۴۹۷۰,۸۷۰

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات