صنعت کار » اتاق بازرگانی ایران عدم تقلب در انتخابات کمیسیون ها را تایید کرد

اتاق بازرگانی ایران عدم تقلب در انتخابات کمیسیون ها را تایید کرد

۱۵ کمیسیون اتاق ایران، اعضاء هیئت رئیسه خود را شناختند اما انتخابات سه کمیسیون، یکشنبه ۲۵ مهر در روز برگزاری نشست آینده هیئت نمایندگان مجدد برگزار خواهد شد.

به گزارش صنعت کار، انتخابات هیات رئیسه کمیسیون‌های ۱۸گانه اتاق ایران ماه گذشته در روز برگزاری نشست هیئت نمایندگان برگزار شد و ۱۵ کمیسیون اعضاء هیات رئیسه خود را شناختند اما انتخابات سه کمیسیون، یکشنبه ۲۵ مهر در روز برگزاری نشست آینده هیات نمایندگان مجدد برگزار خواهد شد.

با توجه به اینکه تعدادی از اعضای این سه کمیسیون صرفا به دلیل برگزاری جلسات همزمان و اختلال در رای‌گیری آنلاین موفق به حضور در انتخابات نشده بودند، هیات رئیسه اتاق ایران تصمیم گرفت انتخابات آن‌ها مجدد برگزار شود.

هیات رئیسه ضمن حصول اطمینان از انتخابات ١٥ کمیسیون تخصصی و تایید آن‌ها، صرفا به دلیل اختلال در رای‌گیری آنلاین سه کمیسیون و عدم امکان حضور تعدادی از اعضای این کمیسیون‌ها که موفق به مشارکت در آن نشدند، انتخابات آنها را از کفایت لازم برخوردار ندانسته، از همین رو تصمیم گرفت تا انتخابات مجدد سه کمیسیون معدن، کشاورزی و صادرات مجدد انجام شود.

بیانه اتاق بازرگانی ایران حاکی از آن است که انتخابات بدون هیچ تقلبی برگزار و تنها اختلال در رای گیری بار دیگر روز یکشنبه برگزار می شود.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدمات