صنعت کار » با راهبری ایمیدرو؛ رونمایی از دامپتراک 60 تنی ساخت ایران طی 2 ماه آتی / گام بعدی در بومی سازی: برنامه تولید و بومی سازی دامپتراک برقی 120 تنی

در راستای سیاست های توسعه ساخت داخل صورت می گیرد؛

با راهبری ایمیدرو؛ رونمایی از دامپتراک ۶۰ تنی ساخت ایران طی ۲ ماه آتی / گام بعدی در بومی سازی: برنامه تولید و بومی سازی دامپتراک برقی ۱۲۰ تنی

پروژه دامپتراک معدنی60 تن با راهبری ایمیدرو و با کارفرمایی شرکت گل گهر، طی دو ماه آینده رونمایی می شود.

به گزارش صنعت کار، پروژه دامپتراک معدنی۶۰ تن با راهبری ایمیدرو و با کارفرمایی شرکت گل گهر، طی دو ماه آینده رونمایی می شود.
به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، به گفته مشاور رئیس هیات عامل ایمیدرو در امور بومی سازی و ساخت داخل؛ پروژه بومی سازی دامپتراک معدنی۶۰ تنی در شرکت گل گهر و با راهبری ایمیدرو تعریف شد و ساخت داخل آن، حدود ۲۰ ماه قبل آغاز شد.
حسن یونسیان در حاشیه بازدید از مراحل ساخت این دامپتراک، که با حضور معاون مهندسی و مدیر بومی سازی شرکت گهرزمین و مدیر مهندسی معکوس و ساخت داخل شرکت گل گهر سیرجان انجام شد، اضافه کرد: در این پروژه یک شرکت بخش خصوصی که یکی از سازندگان توانمند داخلی ماشین آلات معدنی و راهسازی است، مشارکت دارد.
وی گفت: در حال حاضر ساخت این دامپتراک در مراحل پایانی بوده و پیش بینی می شود طی دو ماه آینده برای انجام تست های عملیاتی وارد معادن گل گهر شود.

برنامه ساخت دامپتراک برقی ۱۲۰ تنی در راه است
طبق برنامه ریزی های انجام شده، پس از تحویل و تأیید عملکرد دامپتراک ۶۰ تنی توسط گل گهر، مقرر شده است با حمایت های حاکمیتی ایمیدرو و وزارت صنعت، معدن و تجارت، تولید و بومی سازی دامپتراک برقی ۱۲۰ تنی نیز در کشور آغاز شود.

منبع: ایمیدرو

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدماتعصر خدمات