صنعت کار » تعامل فولاد مبارکه با جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان اصفهان

با نشست مشترک و بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه آغاز شد؛

تعامل فولاد مبارکه با جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان اصفهان

در راستای تعاملات دوجانبه شرکت فولاد مبارکه با فعالان فرهنگی شهر و استان اصفهان، نمایندگان مناطق جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی از فولاد مبارکه بازدید کردند.

به گزارش صنعت کار، این بازدید با هدف آشنایی بیشتر فعالان فرهنگی فولاد مبارکه و تبادل‌نظر در خصوص فعالیت‌های فرهنگی این شرکت و انجام فعالیت‌های مشترک با حضور ۱۱ تن از فعالان و مسئولان فرهنگی مناطق مختلف استان اصفهان انجام شد.

در این بازدید که با حضور در معراج‌الشهدای فولاد مبارکه و بازدید از خطوط تولید و بخش‌های دیگر این شرکت انجام شد،اعضای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اصفهان ضمن ابراز خرسندی از رویکردهای فولاد مبارکه در عرصه‌های فرهنگی، خواستار تداوم ارتباطات مستمر با دیگر فعالان فرهنگی استان اصفهان شدند.

در پایان این بازدید، نشست مشترکی میان مسئولان فرهنگی فولاد مبارکه و فعالان فرهنگی استان اصفهان برگزار شد و در آن مقرر شد با توجه به گستردگی فعالیت‌های فرهنگی این شرکت، به‌منظور تبادل‌نظر  فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با واحد فرهنگی روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه، چنین جلساتی برای شکل‌گیری رویدادهای جدید مشترک فرهنگی به‌صورت منظم ادامه پیدا کند.

 

منبع: ایلنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدماتعصر خدمات