صنعت کار » حضور غرفه طرح توسعه صنعت گوهرسنگ در نمایشگاه بین المللی ایران متافو

با هدف توسعه بازاریابی و فروش در حوزه گوهرسنگ ها؛

حضور غرفه طرح توسعه صنعت گوهرسنگ در نمایشگاه بین المللی ایران متافو

طرح توسعه صنعت گوهرسنگ کشور در راستای تقویت و توانمندسازی بازار گوهرسنگ و پیشبرد اهداف سند ملی، برای نخستین بار در هجدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو حضور یافته است.

به گزارش صنعت کار، مجری طرح توسعه گوهرسنگ کشور هدف از حضور در نمایشگاه ایران متافو را معرفی ظرفیت های این صنعت و همچنین توسعه بازاریابی و فروش اعلام کرد.
ابومحمد هاشمی در خصوص اقدامات صورت گرفته در این صنعت گفت: طرح توسعه صنعت گوهرسنگ کشور اقدام به ساماندهی تولیدکنندگان این حوزه کرده است و همچنین تربیت تراشکاران حرفه ای را در دستور کار قرار داده است.
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) در راستای ایفای نقش توسعه ای با راه اندازی طرح توسعه صنعت گوهرسنگ، استراتژی توسعه صنعت گوهرسنگ را کلید زده است و در این راستا به دنبال رونق تولید، اشتغال و افزایش سهم ایران در بازارهای جهانی است.
این گزارش می افزاید، نمایشگاه متافو با مشارکت شرکت های داخلی و شرکت خارجی از ۱۴ آذرماه جاری آغاز به کار کرده است‌. فعالان این عرصه جدیدترین محصولات و دستاوردهای خود را در زمینه متالوژی، فولاد، صنایع معدنی، فلزات غیرآهنی، ریخته گری، کوره های صنعتی، عملیات حرارتی و صنایع وابسته در معرض دید عموم گذاشته‌اند.
نمایشگاه فوق تا ۱۷ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران دایر است.

منبع: ایمیدرو

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدماتعصر خدمات