صنعت کار » پرداخت نزدیک به 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات تبصره 18 در 7 ماهه 1400/ بهره مندی 224 بنگاه‌ تولیدی از تسهیلات برنامه تولید و اشتغال

پرداخت نزدیک به ۲۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸ در ۷ ماهه ۱۴۰۰/ بهره مندی ۲۲۴ بنگاه‌ تولیدی از تسهیلات برنامه تولید و اشتغال

در 7 ماهه امسال بیش از 19 هزار و 722 میلیارد ریال تسهیلات تبصره 18(برنامه تولید و اشتغال) به بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

به گزارش صنعت کار، بر اساس آمار ارائه شده از سوی معاونت طرح و برنامه وزارت صمت (دفتر مدیریت داده، آمار و فناوری اطلاعات)، این میزان تسهیلات به ۲۲۴ بنگاه و واحد تولیدی در ۷ ماهه سال ۱۴۰۰ پرداخت شده است.

بر این اساس، از ابتدای فروردین تا پایان مهرماه امسال در مجموع ۴۰۳ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال(تبصره ۱۸) ثبت نام کرده بودند.

پراکندگی پرداخت این تسهیلات در ۳۱ استان کشور و مناطق آزاد بوده است. در این بازه زمانی همچنین ۲۸ فقره معرفی به بانک برای دریافت بیش از ۳ هزار و ۹۹۵ میلیارد ریال تسهیلات انجام شده است.

گفتنی است که از ابتدای اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان مهرماه امسال نیز ۷ هزار و ۸۲۲ واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات برنامه تولید و اشتغال(تبصره ۱۸) ثبت نام کرده بودند.

از این تعداد ۲ هزار و ۷۲۰ فقره معرفی به بانک برای دریافت بیش از ۲۰۲ هزار و ۲۸۲ میلیارد ریال تسهیلات انجام شده است.

همچنین از ابتدای اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان مهرماه امسال(۱۴۰۰) بیش از ۱۰۰ هزار و ۲۰۲ میلیارد ریال تسهیلات تبصره ۱۸(برنامه تولید و اشتغال) به بنگاه‌ها و واحدهای تولیدی پرداخت شده است.

این میزان تسهیلات به یک هزار و ۵۰۵ بنگاه و واحد تولیدی از ابتدای اسفندماه ۱۳۹۷ تا پایان مهرماه امسال(۱۴۰۰) پرداخت شده است.

منبع: شاتا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته‌های تازه

خودروکارعصر تشکلعصر خدماتعصر خدماتعصر خدمات